Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Z wykształcenia jestem redaktorem i muzykiem. Zdobyłam III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Oratorskim w Poznaniu (2004) i prowadziłam w radiu RMI FM autorską audycję "DJ na fali”. Ostatnio nagrałam audiobook „Slow life w wielkim mieście” na podstawie własnej książki.

Jako profesjonalny lektor stawiam pierwsze kroki, choć z emisją głosu mam do czynienia od szkoły podstawowej (21 lat edukacji muzycznej, 18 lat śpiewania w chórze). Chętnie przyjmę zlecenia na nagranie audiobooka, jak i krótkiej reklamy. Zapraszam do kontaktu!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2020-08-25 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Może - a nawet na pewno - przez rozbudzone opisem oczekiwania (audycja w radiu, konkurs oratorski, nagranie audiobooka) nie spodziewałem się, że usłyszę u Pani jakieś problemy z wymową. A one niestety istnieją. Coś jest ściśnięte, coś szeleści, coś się rozmywa.

Natomiast interpretacja - w moim odbiorze - często sprawia wrażenie, jakby "przerąbywała" się Pani przez tekst. Brakuje mi płynności.

Nie jestem logopedą, a praktykiem. Ale może napisze tu ktoś, kto potrafi operować Bardzo Mądrymi Terminami. Sądzę, że trzeba dykcyjnie poprawić to i owo, by zacząć stawiać pierwsze kroki "jako profesjonalny lektor". Choć oczywiście życzę takowych i pozdrawiam!

2020-09-07 me_wash

Hmmm... próki są dość monotonne. Na99% jest jakaś wada wymowy. Myślę, ze warto byłoby zahaczyć o jakieś warsztaty lektorskie - najlepiej z logopedą. Tam albo otrzyma Pani motywację, albo ktoś wybije Pani z głowy pracę głosem. Trochę mało próbek, by ocenić. Na ten moment jest nudno. Bez urazy. Pozdrowienia.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama