Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Konrad Makowski studiował we wrocławskiej filii wydziału aktorskiego PWST w Krakowie (1993-1996), jest także absolwentem warsztatów aktorskich techniką Sanforda Meisnera (2013-2015). 

Do zawodu wrócił po wielu latach spędzonych w korporacjach. I czuje, że wreszcie jest na swoim miejscu. Widzowie telewizyjni znają go z seriali emitowanych w TVN, TVP i Polsacie (m.in. Na Wspólnej, Barwy szczęścia, Przyjaciółki). Szlify lektorskie zdobywa od ponad pięciu lat. Pisze o sobie skromnie, że  "na tle wieloletnich doświadczeń zawodowych zasłużonych lektorów jest klasycznym świeżakiem, ale nie zamierza przestać :)".

Zaczął od dłuższych form w postaci audiobooków i narracji, ale coraz częściej otrzymuje zlecenia stricte reklamowe. Mówi, że "wszystko co najlepsze w tym zawodzie dopiero przed nim". 

(źródło: materiały własne)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. reklama i narracja

Oceń lektora

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama