Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Uwielbiam mówić. Do kogoś, dla kogoś i na głos. Słuchaczami na „pierwszej linii” są moje Dzieci i Żona :) Posiadam kilkuletnie doświadczenie radiowe. Obecnie jestem animatorem kultury i organizatorem imprez. Bywam również konferansjerem.

To tyle formalności.

Z pasji i z pasją nagrywam reklamy, słuchowiska i czekam na zlecenie na swojego pierwszego audiobooka. Polecam się do mikrofonu.

Jak już „złapiemy” kontakt, to daję Państwu gwarancję jakości i rzetelności.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2021-02-09 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Panie Erwinie, hoho, jeszcze trochę Pan dociśnie z dynamiką - i będzie jak w spotach RTV EURO AGD ;) Ale poważnie; jeśli choć trochę (jak sądzę) wzoruje się Pan na Zbyszku Dziduchu - który m.in. wspomniane spoty, a także zwiastuny TV PULS czyta - to oczywiście jest to dobry wzór.

Jednak warto czerpać ze sprawdzonych wzorów po to, by po wejściu na pewien "level" je... odrzucić. Zapewne domyśla się Pan, dlaczego. Tak - wtedy trzeba rozpocząć etap "szukam własnej drogi". I właśnie tego życzę, gdy nadejdzie czas. 

Tym bardziej, że audiobooka - na którego Pan czeka - nie da się nagrywać na reklamowym tonie. Tzn. oczywiście da się, jeśli ktoś bardzo chce ;) Pytanie tylko, kto to kupi. OK, znów poważnie; pewnie Pan o tym wie i dopasuje interpretację. Ale krew nie woda i raczej słychać w głosie energię, pozytywne napięcie, niż bajkową szeptankę. Zatem... literatura akcji, sensacji? Kto wie. Grunt, to znaleźć własną "niszę ekologiczną". Pozdrawiam!

 

2021-02-10 Erwin

Dzień dobry,

dziękuję bardzo Panie Przemysławie za konkretny komentarz. Jak go interpretuje - tragedii nie ma:)
Szczerze nie wzorowałem się, choć cenię i podziwiam warsztat wspomnianego Pana Zbigniewa.
Póki co czytuje reklamy i 3mając się Pańskich dobrych słów...czekam na dłuższą narrację:)
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję, bo dla wszystkich nas tutaj "nowych" , to bardzo ważne!!

2023-07-20 Fenek

Końcówki jak u Ziemowita Pędziwiatra. Brawo. Pięknie. Admin@polonia-worcester.co.uk proszę o kontakt

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama