Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

"Nazywam się Marta Karwat. Moją największą pasją jest nagrywanie i podkładanie głosu do filmów animowanych i innych. Stworzyłam swój kanał na YouTube „Poczytaj mi Marto”, a także Fanpage’a, gdzie czytam bajki dla małych i dużych. Na swoim koncie mam nagranie audiobooka „Babskie Fanaberie” Ani Witowskiej, bajkę „Pan Chomik” autorstwa Natalii Ignacek, bajki w „Fabryce Bajek” w wersji audio na stronie www.bajkownia.org, a także inne utwory w wersji audio i video na moim kanale. Miałam przyjemność brać udział w Warsztatach Lektorskich organizowanych przez Telewizję Polską w Warszawie, a także w innych warsztatach aktorskich i emisji głosu. A od najmłodszych lat uczęszczałam na zajęcia teatralne, grałam w sztukach i po dzień dzisiejszy rozwijam swoje umiejętności aktorskie. Byłam prezenterem radiowym w internetowym radiu BPM FM. Zagrałam również w islandzkim filmie "Vargur" (isl.) / "Mules" (ang.) postać polskiej dziewczyny, a także główną rolę w serialu "Szpital" odc.306".

Poza wysłuchaniem próbki możecie odwiedzić fanpage Pani Marty oraz jej stronę na YouTube:

https://www.facebook.com/poczytajmimarto/
https://www.youtube.com/channel/UCFP2svL3n1uqWD5RdtnWtzQ

 

07.10.2019

Pani Marta zdecydowała się zmienić próbki na bardziej aktualne. Od dziś możecie posłuchać nowych nagrań: "bajkowej" próbki 1 oraz "reklamowo-audiobookowej" próbki 2.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (8)

2019-03-02 Si®

Poziom jak w radio lokalnym pod koniec ubiegłego wieku. I proszę uwierzyć, to jest komplement. Czuję, że ma Pani talent. Pracy przed Panią ogrom, ale...

2019-03-06 Marta Karwat

Dziękuję, bardzo mi miło :) Zdaję sobie sprawę, że jeszcze dużo pracy przede mną, ale intensywnie działam w tym kierunku :)

2019-03-07 me_wash

Jak dla mnie za ostra barwa, ale to jest subiektywna ocena i rzecz gustu. Emisja fajna, ale końcówki gdzieś uciekają, więc praca nad dykcją przede wszystkim no i trochę mało próbek. Posłuchałbym jakiejś reklamy czy prostej narracji, dajmy na to, w stylu filmu instruktażowego. Proszę się nie zniechęcać - trzeba jeszcze popracować, ale jest nad czym, a to już coś. 

2019-03-08 Marta Karwat

Dziękuję za subiektywną ocenę :)
Tak, pracuję nad tym aby brzmieć o wiele lepiej i nie zniechęcam się tym, że to długa droga i początki
w lektorstwie. Dziękuję za sugestię takiego nagrania. Popracuję nad takim.

2019-03-12 Brulo1

Szkoda, że jest tylko jedna próbka, bo tak jak me_wash posłuchałbym jak czyta Pani jakąś reklamę. Głos wydaje się być czysty, ale warto pracować nad dykcją, bo miejscami słychać niedoskonałości.
Pozdrawiam.

2019-03-29 Przemysław Strzałkowski

Pani Marto,

Mogę nie być obiektywny mówiąc o głosie, ponieważ osobiście wolę damskie głosy niższe, niż Pani brzmienie. Nawet z odrobiną matu i/lub chrypki. Pani ma sporo ostrej góry. Ale wszystkie głosy są potrzebne, to "oczywista oczywistość". Ba, jak twierdzi sam mistrz Jarosław Boberek w wywiadzie dla PolscyLektorzy: "Głos jest rzeczą drugorzędną".

Zatem ważniejsza jest, powiedzmy, iskra osobowości i to nieuchwytne, ale od razu wyczuwalne "coś". I to się po prostu ma albo nie. Pani to ma i zarazem widać, że nie należy do osób, które łatwo się zniechęcają i "odpuszczają" w pracy nad sobą.

I najważniejsze: od zawsze cenię osoby z pasją. Tych, którym chce się uprawiać i mieć w życiu jakieś pole, coś swojego, co wykracza poza codzienne odtwarzanie, powielanie, zarabianie i przeżuwanie. Pozdrawiam serdecznie :)

2019-04-07 Marta Karwat

Dziękuję bardzo :)
Tak, zdecydowanie robię to z pasją. Jestem zdeterminowana do działania i wiem, że osiągnę sukces, mimo
iż przede mną jeszcze sporo pracy.

2019-07-26 Stanisław Hebda

Nie wiem dlaczego oceniający poprzednicy krytykują Pani dykcje ? Ona jest poprawna i dobrze się tego słucha. Poza tym proszę pamiętać by oddychając pchać brzuch do przodu a nie do tyłu w stronę kręgosłupa. Nabierając dużo powietrza i pchając brzuch powoli w przód będzie Pani mogła na spokojnie czytając kontrolować oddech. Pozdrawiam.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama