Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Na co dzień jestem związany z kilkoma lokalnymi stacjami radiowymi oraz filiami Polskiego Radia, komunikacją miejską w jednym z miast wojewódzkich oraz kilkoma studiami nagraniowymi. Na koncie nagrania do TV lokalnych i ogólnopolskich. Najczęściej nagrywam reklamy, jingle, zajawki id-ki, filmy instruktażowe.

Zapraszam do wysłuchania i komentowania moich demówek.

Kontakt: piotr.kolaczkowski92@gmail.com

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

2 (2 głosy)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (5)

2015-09-23 tomekb

Wow! Całkiem fajne nagrania. Jesteś jednym z najlepszych typów w tym dziale. Fajny tembr, niezła interpretacja i praktycznie brak dla mnie słyszalnych błędów. Za wyjątkiem pierwszej próbki. To jest dłuższy tekst niż reszta i on jednak pokazuje, że do poprawy są moim zdaniem moim  legendarne już w tym dziale, monotonne końcówki. Zwróć tylko uwagę ile razy tak samo kończysz zdanie. To jest trochę nienaturalne. Ufff coś znalazłem :) Poza tym, jest naprawdę fajnie. Trzymam kciuki!

2016-05-17 piotr.k

Dziękuję za rzetelną ocenę. Czytam coraz więcej tekstów i staram się je jak najbardziej urozmaicać. Podmieniłem pierwsza próbkę. Mam nadzieję, że teraz jest ciekawiej :)

pozdrawiam

2016-06-03 Si®

Fakt, dobre nagrania. Powoli można myśleć o rozsyłaniu się do banków głosów ;)

2016-07-26 piotr.k

Miło to słyszeć. Więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko spróbować :) Mam nadzieję, że to będzie kolejny krok w mojej lektorskiej karierze .

2020-03-31 piotr.k

Dzień dobry.
Dzisiaj podesłałem aktualne próbki głosu. Zapraszam do zapoznania się z dźwiękami i pozdrawiam serdecznie :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama