Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mikrofon ma coś w sobie, że albo się mówi do niego, albo to on mówi do Ciebie. I Cię woła!

Przez blisko 10 lat pracowałam w radiu. W zasadzie w różnych radiach. Najpierw jako reporterka, potem jako DJ-ka, prezenterka, prowadziłam audycje, czytałam wiadomości. Potem trochę w życiu się pozmieniało. Wyborów nie żałuję, bo zmiany potrzebne są - ale za mikrofonem tęsknię.

Teraz pracuję w marketingu, ale chętnie też pracuję głosem, jeśli tylko nadarza się taka okazja. Uwielbiam też czytać dzieciom, nie tylko swoim. Lubię się rozwijać, gotować i chodzić po lesie (niekoniecznie wszystko w tym samym czasie… ;). Marzy mi się wydanie własnej książki.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2022-10-13 Rafał Węsierski

Witam. Jestem osobą niewidomą. Nazywam się Rafał Węsierski. Tworzę amatorskie słuchowiska dla moich niewidomych przyjaciół. Niestety mój głos nie przeszedł całkowitej mutacji i podobno Według audio teki nie nadaje się do tego. Dlatego czy zgodziła by się Pani zagrać kilka ról? Oto mój e-mail. felix.1986@o2.pl Wrazie kontaktu.

2024-02-13 me_wash

Dzień dobry, całkiem miły tembr. Niestety radiowa maniera bardzo mocno wbiła się w melodię czytania. Bardzo proszę wejść sobie na jakikolwiek bank głosów, np. mikrofonika.net - u każdego lektora znajdzie Pani próbki w trzech stylach - reklama, narracja i scenka. Proszę wsłuchać się w interpretacje, w melodie tych nagrań. Jeśli przezwycięży Pani dziennikarską manierę to może coś z tego będzie. Jeśli nie - niestety nie wróżę kariery. Powodzenia i pozdrowienia! 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama