Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Mania Modzelan i dopiero zaczynam swoją lektorską przygodę. Mam już drobne głosowe doświadczenia. Skończyłam studia dziennikarskie w Madrycie. Od 2020 roku działam w warszawskim Radiu Kampus. Obecnie raz w tygodniu prowadzę tam program kulturalno-społeczny "Normalnie o Tej Porze".

Zimą 2020 roku byłam na warsztatach dubbingowych, niedawno na warsztatach lektorskich I stopnia w Studio Praga. Uczę się też w studium teatralnym przy Teatrze BAZA, gdzie pracuję nad dykcją i emisją głosu. Najbardziej na świecie marzy mi się dubbingowy kierunek, ale lubię też czasem poudawać Krystynę Czubównę :)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2024-02-13 me_wash

Dzień dobry, bardzo fajny i oryginalny tembr. Jakby sam pchał się do kreskówek dla dzieci :) Podobają mnie się te próbki. Chciałbym napisać coś więcej, ale chyba nie ma sensu się czepiać. Powodzenia! 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama