Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Dzień dobry,

Nazywam się Grzegorz Piotr Kołodziej, z zawodu jestem śpiewakiem operowym. Kiedyś solista Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, jak również absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Posiadam spore doświadczenie sceniczne, a także pracuję jako wykładowca. Myślę jednak, że moja historia nie jest tak istotna w tej chwili, ale raczej to, co słychać obecnie w moim głosie. Będę wdzięczny za każdą uwagę (jestem przyzwyczajony do ciągłego oceniania…).

Nie ukrywam, że profesjonalne nagranie audiobooka jest moim ogromnym marzeniem. Być może reklama? Trudno mi jednoznacznie ocenić. Jestem natomiast otwarty i gotowy do pracy nad głosem w kwestii zawodu lektora. Myślę, że jako śpiewak i aktor mam zdolność do wykorzystania różnych barw głosu. Zapraszam do posłuchania. Pozdrawiam.

https://www.youtube.com/watch?v=LyTcy3tJD1U – mój głos mówiony
https://www.youtube.com/watch?v=PVeZoLIfkpQ – mój śpiew

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2022-06-02 joanna.sz

Bardzo przyjemny głos z potencjałem:) Widzę, a raczej słyszę, perspektywy...

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama