Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Stwierdza, że "praca z głosem odkrywa przed nim nowe formy komunikatu". Do tej pory czytał dla programu informacyjnego "24 Godziny" w Telewizji NOWA TV, a marzą mu się filmy dokumentalne i audiobooki. Czy osiągnie swój cel? Póki co, może się pochwalić rekomendacją dr Jagody Bloch:

“Ładnych głosów jest dużo. Brzmienie głosu Artura Kluski wyróżnia się spośród wielu, jest wyjątkowe. Zwraca uwagę nie tylko dobrą dykcją i ciekawą barwą, lecz przede wszystkim dostosowaniem do przekazu. Kiedy trzeba, jest transparentny - pobudza wyobraźnię, łagodnie podkreślając obrazy, dyskretnie im towarzysząc; kiedy należy, jest mocny i odważnie wydobywa kontekst, pomagając odbiorcom w zrozumieniu treści. Interpretacja czytanych tekstów jest zawsze logiczna, co znacząco wpływa na komfort słuchania. Dzięki wybitnemu słuchowi prozodyjnemu Artur Kluska ujawnia bogactwo linii melodycznych, zawsze adekwatnie do nastroju czytanego tekstu. To głos, który budzi zaufanie! Tak, jak jego właściciel - niezwykle pracowity człowiek! Jest świadomy daru otrzymanego od natury, nie poprzestaje jednak na tym, cały czas pracuje nad sobą, dbając i rozwijając swój talent. To piękna cecha, zasługująca na wielkie uznanie! Zawsze z ogromną przyjemnością słucham inteligentnych interpretacji różnych tekstów Artura, od wierszy dla dzieci po poważne dokumenty”.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2019-03-07 me_wash

Idąc za Panią doktor - bardzo ładna barwa, czysta emisja. Nie odważyłbym się tego podważać, więc wydaje mi się, że za sprawą sprzętu, na którym były nagrywane próbki lub obróbki dźwięku, mogą w tych samplach dokuczać potencjalnemu słuchaczowi sybilanty. Warto doskonalić umiejętności i poszerzać zakres interpretacji. Reklamy, scenki czy narracje multimedialne, prezentacje etc. Reasumując, jest solidny fundament i ogromny potencjał.

2019-03-12 Brulo1

Ma Pan bardzo ładną barwę głosu. Wydaje się być taki ciepły i przyjemny dla słuchacza. Moim zdaniem powinien się Pan rozwijać w tym kierunku.
Pozdrawiam!

2019-04-24 Przemysław Strzałkowski

Panie Arturze,

W zasadzie rekomendacja dr Jagody Bloch jest już wystarczającym "komentarzem". Cóż, trudno polemizować z opinią specjalistki ;)

Żarty żartami, ale pozostaje tylko gratulować takiej opinii na starcie. I rzeczywiście, dostał Pan dobry głos. Reszta to kwestia, co Pan z tym zrobi. Ale o to - widząc Pańską determinację - można być spokojnym. 

Od siebie dodam radę praktyka. Otóż dobrych głosów są setki. Talent i rekomendacje są ważne, ale... na końcu decyduje rynek. I tu potrzeba największego uporu, a właściwie cierpliwości - wszystko musi potrwać. Jeśli jest Pan na to gotowy, nic Pan nie traci - bo czas i tak minie ;)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama