Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

"Od dziecka operuję głosem, co prawda w muzycznej formie, ale dało mi to umiejętność używania tego narzędzia w sposób nieco bardziej zaawansowany. Jako dorosły człowiek śpiewałem przez 8 lat w teatrze operowym, rozwijając swoją technikę. Dysponuję silnym barytonem o sporej skali. Moje doświadczenia lektorskie to stałe wspomaganie firm i organizacji, w których pracuję, przy tworzeniu różnego rodzaju reklam, czołówek konferencji, audioporadników etc.

Jestem bez dwóch zdań amatorem, chociaż pewnie mam nieco więcej doświadczenia, niż osoby dysponujące radiowym głosem, dobrymi chęciami, ale znajdujące się na zupełnym początku swojej drogi. Zwracam również wyjątkową uwagę na językową stronę i dykcję przy czytaniu. Dobrze czuję się w reklamówkach, materiałach konferencyjnych i poradnikach, mam wielką ochotę uczestniczyć w projekcie stworzenia audiobooka – dla dorosłych lub dla dzieci".

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (5)

2017-05-27 Voice

Witam, Proszę o kontakt r.kosecki@op.pl

2017-06-06 me_wash

Chyba jeden z lepszych w tym dziale. Słychać, że praca głosem nie jest Panu obca, co daje wyraźnie zauważalny warsztat. Nie pozostaje nic jak życzyć powodzenia na dalszej drodze w poszukiwaniu angażu przy tworzeniu audiobooka.

2017-06-14 PinkGuy

Jest Pan bardzo bliski zostania profesjonalnym lektorem, chociaż zamieścił Pan tylko 2 podobne próbki do reklamy - nie wiadomo jak by było z multimediami czy też scenkami. Potrafi Pan działać głosem, jest jego świadomy. Najbardziej mi przeszkadza jednak brzydka melodia i tempo - np. witamy na forum IAB.... ..... .... ....... (rok później) ... ... . .... 2017! To brzmi fatalnie i od razu dostałby Pan zwrotkę od poważnych klientów. A co do melodii - jest nieciekawa, nudna, reklama ma niezaakcentowane kluczowe hasła. Lektor powinien sprawiać wrażenie, że jest częścią tematu, a nie tylko go czyta. Poza tym niedokładna wymowa - chociaż pracy w tym dziale nie ma Pan już tak dużo. Czekamy na więcej próbek! Pozdrawiam

Kapitan DD

2017-06-26 tomekb

Znać, że pracuje Pan głosem. Jednak mnie osobiście jako lektor Pan nie przekonuje. Te próbki są bardzo podobne, ale dam głowę, że i w innych formach zabrzmiałby Pan tak samo. No cóz... źle nie jest, ale dobrze też nie. Niemniej jestem ciekaw postepów.

2018-02-14 Robert Wielgo

Dziękuję za komentarze :). Biorę je bardzo do siebie, uczymy się w największym stopniu na porażkach i krytyce. Będę wdzięczny za dalsze wskazówki (dorzuciłem jeszcze jedną próbkę, nagraną trochę 'przy okazji' - kawałek Ojca Chrzestnego Mario Puzo).

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama