Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Przygoda z głosem rozpoczęła się jak u większości, hobbystycznie, gdy naśladowałem postaci z oglądanych wówczas bajek oraz powtarzałem sposób wymowy lektorów z „wielkich stacji” radiowych oraz telewizyjnych. Obecnie zajmuję się tym profesjonalnie, tak jak nauką emisji głosu.

Głównie użyczam głosu do nagrań z zakresu reklamy, narracji, sporadycznie dubbingu. Mam na swoim koncie nagrania ogólnopolskie do reklam, m.in. Haribo, wskazań sponsorskich (Orlen, Keter i Curver, Stadion Śląski, inne) oraz programów rozrywkowych, jak np. Dance Dance Dance. Regularnie podejmuję współpracę ze zleceniodawcami z różnych części kraju. Nagrania realizuję w warunkach domowych, a gdyby klienci potrzebowali innych warunków - działam w zaprzyjaźnionych studiach.

Posiadam wykształcenie kierunkowe, gdyż ukończyłem warszawski uniwersytet SWPS na kierunku kształcenia głosu i mowy oraz nauczania emisji głosu, a także pedagogikę o specjalności logopedycznej. Regularnie pracuję nad swoim warsztatem, uczęszczając na szkolenia oraz działając z trenerami głosu.

 

25.01.2022 - aktualizacja

Od dziś w próbce 3 usłyszycie reklamę Haribo. Smacznego! (przyp. red.)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2023-11-29 Grzegorz

Nie rozumiem czemu brak tu komentarzy? Wszak głos brzmi bardzo profesjonalnie, dojrzale. Słychać umiejętności aktorskie, poruszania się w różnych tonacjach, swobodę. Pojedyncze "niedonosowane" ą w wygłosie to drobiazgi. A jak dla mnie próbka reklamy - zachęcająca i nie natarczywa, jak niektóre reklamy obecnie. Nic... tylko nagrywać. Pozdrawiam Grzegorz

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama