Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Lektorem z prawdziwego zdarzenia chciałbym dopiero zostać. Nie oznacza to jednak, że praca głosem jest mi zupełnie obca. „Ma Pan taki dobry, radiowy głos” - słyszałem wiele razy od uczestników grup wycieczkowych, które oprowadzałem po rozmaitych krajach świata. Również jako wykładowca akademicki i nauczyciel szkoliłem swój głos, aby czysto i klarownie przekazywać myśli.

Tak, bardzo wcześnie zauważono, że mam dobry głos, dykcję i zdolności aktorskie. W podstawówce zdobywałem pierwsze nagrody na konkursach recytatorskich, a w liceum związałem się z teatrem amatorskim, jak też zacząłem z powodzeniem improwizować na popisach krasomówczych.

Dotychczas pracowałem głosem na żywo, bez możliwości oczyszczania i poprawiania przekazu, w warunkach oddziaływania czynników zewnętrznych, które powodowały, że musiałem jeszcze bardziej się starać. Obecnie chciałbym rozpocząć pracę głosem na wyższym, profesjonalnym poziomie. Wierzę, że mi się to uda!

Michał Szczepaniak

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-08-21 me_wash

Mam wrażenie, że w drugiej próbce czyta sam Pan Balcerek! :) No to powiedzmy sobie mamy scenkę i dwie próbki audiobooka. Jestem ciekaw jak poradziłbyś sobie z interpretacją tekstów reklamowych czy corpo video. Jakieś podwaliny są i pewnym jest, że warto iść do przodu, ćwiczyć i rozwijać się. Zaliczyć jakieś warsztaty i próbować się sprzedać. Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama