Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mam za sobą doświadczenie jako aktorka i lektor, jako amator. Na co dzień pracuję głosem jako nauczyciel, pedagog i doradca. Używam języka również do pisania wierszy i bajek. Obecnie młoda i aktywna mama. Marzenia przemieniam w cel, chcę pracować z mikrofonem. I usłyszeć swój głos w bajce.

Chętnie posłucham opinii i wskazówek od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek z tej dziedziny.

 

27.05.2020 - aktualizacja

Pani Patrycja nadesłała dwie nowe próbki, a także zdecydowała się na zmianę zdjęcia.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2020-04-15 me_wash

Pani Patrycjo, słychać wigor i ogromne chęci, jednak bez wizyty u logopedy raczej nic z tego nie będzie. Ma Pani wyraźną wadę wywmowy, nad którą trzeba by popracować. Powodzenia i pozdrowienia !

2020-04-27 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Bardzo dobrze, że ma Pani zasadę "marzenia przemieniam w cel"! Inaczej można całymi latami marzyć, a potem żałować tego, że się nie próbowało.

W drodze do celu - pracy z mikrofonem - konieczny będzie jednak przystanek "logopeda", który pomoże skorygować wymowę. Tu muszę przyznać rację me_wash. To nie jest wada wykluczająca - bywają gorsze - ale na poziomie "profesjonalista" nie przejdzie.

Natomiast zapał, chęci i energia pomagają Pani w interpretacji tekstów. W narracji - nieco więcej płynności (a mniej zawieszek) oraz pewności siebie i będzie lepiej. Pozdrawiam:)

 

 

2020-05-20 LektorkaLe

Bardzo dziękuję @me_wash oraz @PrzemysławStrzałkowski za powyższe wskazówki i wszelkie cenne uwagi. Zmierzam się z niedoskonałościami i ćwiczę codziennie. Dziękuję i pozdrawiam ciepło :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama