Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Odkąd pamiętam zawsze występowałam na akademiach szkolnych, spotkaniach towarzyskich, recytując wiersze oraz prozę. Wystąpienia te sprawiają mi do dzisiaj wielką przyjemność. Kontynuuję moje zainteresowania występując w reklamach, również biorąc udział w castingach do pracy w radio, niezależnie od ogromu konkurencji. Czytanie prozy i poezji dla dzieci i dla dorosłych jest dla mnie odskocznią od codzienności, daje mi wielką radość, kiedy spełniając moje pasję przynoszę ukojenie dzieciom i dorosłym, wnosząc w ich życie krople magii, oderwanie od codzienności. Bardzo chciałabym zaistnieć w eterze, w szerszym tego słowa znaczeniu, w pełnym przekonaniu, że dzielę się ze słuchaczami tym, co we mnie jest najlepsze i co robię naprawdę dobrze, bo z serca. Niniejszym przesyłam jedno z wielu moich nagrań, w przekonaniu, iż zostanę doceniona, jako amator i człowiek z pasją.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2018-04-04 me_wash

Szanowna Pani, bardzo miło czyta się Pani opis - opis osoby z prawdziwą pasją. To się ceni. Całkiem rozmaita jest Pani interpretacja w tym czytaniu, ale jednak być lektorem, to też nagrywać reklamy, narracje do prezentacji i filmów korporacyjnych czy zapowiedzi telefoniczne, a co za tym idzie - trzeba być wszechstronnym w tych interpretacjach. Tutaj mamy tylko jedną próbkę, z pogłosem, nagrywaną podejrzewam w domowych warunkach. Gdybym usłyszał coś więcej od Pani, nieco bliżej mikrofonu, łatwiej byłoby ocenić Pani dykcję, umiejętności interpretacyjne. Jeśli miałbym odnieść się do tembru, to proszę się nie obrazić, ale jest raczej przeciętny, jednak i takie są czasami wymagane przez klientów :) Serdeczne pozdrowienia! 

2018-07-12 tomekb

Fajna ta interpretacja Pani Kasiu, dzieci muszą byc zachwycone. Dykcja dobra, głos plastyczny. Czyta Pani z odwagą i rozmachem. Nie wiem czy w mediach się Pani przebije, ale na pewno dużo radości maluchom może Pani sprawić. Proszę nie rezygnować :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama