Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Zaczynałam od public relations w jednym ze śląskich teatrów muzycznych, obecnie jestem związana z regionalnym centrum designu. Mam za sobą edukację muzyczną I stopnia w klasie fortepianu, ale pamiętam, że uwielbiałam zajęcia wokalne i te z kształcenia słuchu. Od zawsze wolałam radio, a tam Teatr Polskiego Radia. Chyba nie muszę dodawać, że jestem fanatyczką Trójki.

Prywatnie: rozdarta miedzy Katowicami a Wrocławiem. Nowo poznani, ale też przypadkowi ludzie zadają mi od paru lat jedno, przewidywalne już, pytanie. Chcą wiedzieć, czy pracuję w radiu lub telewizji („bo ma Pani taki głos"). To daje do myślenia, więc... Jako lektorka zadebiutowałam pod koniec 2012 roku w cyklu 4 reportaży o designie, podsumowujących proces projektowy „Wzorowe Śląskie” (prod. RedKnife Films dla Zamek Cieszyn w ramach Design Silesia), dostępnym na: http://vimeo.com/channels/471963. Czytałam także tekst do prezentacji filmowej, która w finale konkursu „TEDxRawaRiver Award – śląskie idee warte rozpowszechniania” promuje akcję "Tankujesz. Przewijasz" (dźwięk: Łukasz Urbańczyk). I ścieżkę dźwiękową do tego filmu załączam jako próbkę.

Marzenia na pograniczu działalności zawodowej i lektorstwa? Chciałabym użyczyć głosu do zapowiedzi przystanków w śląsko-zagłębiowskiej komunikacji miejskiej ;) Wydaje mi się, że jestem już gotowa na ocenę – póki co jeszcze okazyjnych i sporadycznych dokonań i mojego bardzo skromnego dorobku lektorskiego – przez profesjonalnych lektorów i inne osoby z branży. Ciekawa jestem opinii, rad i wskazówek, czy warto rozwijać ten potencjał, a jeśli tak, w którym kierunku, aby pasja i ciekawa przygoda przerodziły się w coś poważniejszego. Szczególnie czekam na sugestie p. Leny :) Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu: awoszczynska@poczta.onet.pl

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (5)

2013-08-23 lenahar

Dzień dobry,brakuje mi w Pani głosie lekkości i mię™kkości.Twardo atakuje Pani dźwię™k co daje ostrość i niezbyt miły tembr głosu(nastę™puje zbyt gwałtowne rozwarcie strun głosowych)Ten problem jest bardzo łatwo wyeliminować odpowiednia techniką.Do poprawienia jest ró‚wnież prowadzenie oddechu.Zużywa Pani całe powietrze do wypowiedzenie tylko kilku słó‚w,a późŸniej mó‚wi Pani bez powietrza .jest to typowy błąd. Co do dykcji to wypiszę™ Pani błę™dy najbardziej rażące. cdn..

2013-08-23 lenahar

Wyjazd z małym dzieckiem,zlewa się™ w " wyjazzmaym",brak końcó‚wki w słowie znaleźć, problemem itd, s i c są nieprawidłowo wymawiane( to zawsze idzie w parze),proszę™ się™ zastanowić nad polożeniem koncó‚wki ję™zyka w jamie ustnej.Się™ ,w mowie wysokiej dajemy małą nosó‚wkę™ ,natomiast w mowie starannej mó‚wimy sie.U Pani słyszę™" gdzie się™ da i na czym sie da" .Jest Pani muzykiem,wię™c proszę™ o wię™cej modulacji głosem i śpiewności.Nagranie brzmi groźnie i srogo.Chyba ,że taki był zamysł.Na razie zakres głosu w nagraniu mały.Przydałoby się™ wyró‚wnać rejestry.Zachę™cam do pracy i na pewno bę™dzie lepiej.

2013-08-23 tomekb

Lena, a dasz radę™ coś pozytywnego ;) Agnieszka: Moim zdaniem, rzeczywiście słychać sporo rzeczy do poprawienia, ale z drugiej strony nie dziwię™ się™, że ludzie pytają czy pracujesz głosem, bo masz świetny tembr do medió‚w. Ja słyszę™ w tym głosie olbrzymi potencjał. Nie wiem jeszcze czy to raczej dziennikarstwo/relacje/szeptanki czy reklama, ale coś na pewno. Z uwagami Leny nie dyskutuję™, ona jest fachowcem, ale na mó‚j nos, na pewno warto się™ zaangażować w temat.

2013-08-23 lenahar

Moja ocena waloró‚w głosowych i możliwości Pani Agnieszki jest wysoka.Pani prosiła o sugestie odnośnie pracy nad głosem.Mam nadzieję™ ,że wskazałam kierunek i słabsze punkty.Powtarzam jeszcze raz ,że oceniam Panią Agnieszkę™ wysoko.Jeżeli tylko weźmie Pani do serca moje uwagi i zechce nad nimi popracować , to sama Pani przyzna mi rację™ i zauważy dużą poprawę™.

2016-07-19 Marcin Wcisło

Jest ogromny potencjał w głosie. Będzie bardzo dobrze!!! Do usłyszenia! :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama