Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Zaczynałam od public relations w jednym ze śląskich teatrów muzycznych, obecnie jestem związana z regionalnym centrum designu. Mam za sobą edukację muzyczną I stopnia w klasie fortepianu, ale pamiętam, że uwielbiałam zajęcia wokalne i te z kształcenia słuchu. Od zawsze wolałam radio, a tam Teatr Polskiego Radia. Chyba nie muszę dodawać, że jestem fanatyczką Trójki.

Prywatnie: rozdarta miedzy Katowicami a Wrocławiem. Nowo poznani, ale też przypadkowi ludzie zadają mi od paru lat jedno, przewidywalne już, pytanie. Chcą wiedzieć, czy pracuję w radiu lub telewizji („bo ma Pani taki głos"). To daje do myślenia, więc... Jako lektorka zadebiutowałam pod koniec 2012 roku w cyklu 4 reportaży o designie, podsumowujących proces projektowy „Wzorowe Śląskie” (prod. RedKnife Films dla Zamek Cieszyn w ramach Design Silesia), dostępnym na: http://vimeo.com/channels/471963. Czytałam także tekst do prezentacji filmowej, która w finale konkursu „TEDxRawaRiver Award – śląskie idee warte rozpowszechniania” promuje akcję "Tankujesz. Przewijasz" (dźwięk: Łukasz Urbańczyk). I ścieżkę dźwiękową do tego filmu załączam jako próbkę.

Marzenia na pograniczu działalności zawodowej i lektorstwa? Chciałabym użyczyć głosu do zapowiedzi przystanków w śląsko-zagłębiowskiej komunikacji miejskiej ;) Wydaje mi się, że jestem już gotowa na ocenę – póki co jeszcze okazyjnych i sporadycznych dokonań i mojego bardzo skromnego dorobku lektorskiego – przez profesjonalnych lektorów i inne osoby z branży. Ciekawa jestem opinii, rad i wskazówek, czy warto rozwijać ten potencjał, a jeśli tak, w którym kierunku, aby pasja i ciekawa przygoda przerodziły się w coś poważniejszego. Szczególnie czekam na sugestie p. Leny :) Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu: awoszczynska@poczta.onet.pl

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (5)

2013-08-23 lenahar
2013-08-23 lenahar
2013-08-23 tomekb
2013-08-23 lenahar
2016-07-19 Marcin Wcisło

Jest ogromny potencjał w głosie. Będzie bardzo dobrze!!! Do usłyszenia! :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama