Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mam na imię Sylwia. W przeszłości byłam dziennikarką. Dziś pracuję w dziale promocji i marketingu dużej instytucji. Pukam nieśmiało do branży lektorskiej, bo po prostu kocham czytać na głos. Lubię to robić i chcę rozwijać się w tym kierunku.

Mikrofonowego bakcyla złapałam pracując w radiu, czytając serwisy informacyjne i przygotowując materiały radiowe. I choć od tego czasu minęło już wiele lat, to moja miłość do "sitka" nie wygasła.
Uwielbiam las, w którym odnajduję spokój i energię. Dobrą książkę, najlepiej autobiograficzną i długie spacery - oczywiście ze słuchawkami!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2022-01-28 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry!

Słychać, słychać, że mikrofon nie jest dla Pani czymś nowym. Słychać wręcz niegdysiejsze otrzaskanie przed sitkiem, którego się Pani nie boi. Rzeczywiście - poprzez dotychczasowe doświadczenia - głos i sposób podania tekstu ma sznyt informacyjny. Zapewne na potrzeby czytania szeroko pojętych multimediów, reklamy, a zwłaszcza form dokumentalnych musiałaby Pani nieco się przestawić, podjąć próbę wejścia na inne tory. Audiobook to też zupełnie inna bajka, niż serwis informacyjny.

Oczywiście Pani o tym wie, ale podkreślam temat, bo przed Panią - deklarującą chęć rozwoju - dość ekscytujące wyzwanie. Na pewno nie będzie nudno. A to dobrze, prawda? :)

2022-02-16 Sylwia Tęcza

Dziękuję za komentarz! Pokrzepia i daje motywację do dalszej pracy- bo w tej branży "letko" nie ma ;)
ale z pełną pokorą melduję: ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę, czytam, czytam, słucham innych, czytam, czytam, czytam ;)
jeszcze mi się nie znudziło!!!!!!! ;)
Sylwia

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama