Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Dzień dobry,

Uczę języka angielskiego od 16 lat i co jakiś czas któryś ze słuchaczy rzuca hasło "ale ma pani fajny głos" albo "a przeczyta nam pani jeszcze raz?". Ostatnio usłyszałam od dwóch dojrzałych kobiet, że miło się mnie słucha.

No i tak. Przeczytałam, nagrałam, wysłałam. Wysyłam pierwsze nagranie jakie wjechało. Słyszę, że intonacyjnie mogłabym jeszcze temat poprawić, ale chciałam się tak po prostu pokazać. Zapytać Państwa, czy faktycznie słyszycie coś interesującego, czy może jednak moi uczniowie walczą komplementami o ocenę :)

Zostawiam Państwa z nagraniem opowiadania "Rozgwiazda" z książki "Balsam dla duszy" - Jack Canfield, Mark Victor Hansen.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2023-06-28 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,
Z przyjemnością stwierdzam, że uczniowie nie serwują Pani fałszywych komplementów. Dałem się wciągnąć w tę narrację, prowadzoną płynnie i naturalnie ("naturalnie" nie w znaczeniu "niedbale", ale bez udawania, bez sztucznego wysilenia).
Słychać, że wie Pani o czym czyta (co w tzw. dzisiejszych czasach jest zjawiskiem coraz rzadszym i cennym), a dzięki temu interpretacja ma to, co trzeba: melodię, frazę, zawieszenia, po prostu dojrzałość.
I oczywiście te walory byłyby na nic, gdyby głos nie był miły dla ucha - a jest. Cóż, fajnie jest móc napisać od czasu do czasu laurkę ;) Pozdrawiam!

2023-07-01 Paula AK

O rety.
Szanowny Panie Przemysławie, dziękuję.
Przeczytać TAKĄ laurkę akurat od Pana to jak dostać bukiet kwiatów.
Nagranie jest bardzo roboczą wersją. Słychać, że może oddech byłby lepszy tam, a może tutaj fajna byłaby pauza, ale coś mnie tchnęło i wrzuciłam się do sieci, z ogromną dozą nieśmiałości.
No nie ukrywam jednak, że jak czytam o tych wszystkich wypadkowych (melodii, frazowaniu, DOJRZAŁOŚCI) o jakich Pan wspomina to nie sposób się nie uśmiechnąć i najzwyczajniej wzruszyć.
Bardzo dziękuję za to, że napisał Pan pozytywne rzeczy, dziś jednak łatwiej tworzyć komentarze mniej przychylne, a tu taki cukierek! :)
Serdecznie Pana pozdrawiam, dziękuję, że poświęcił mi Pan tych kilka chwil.
no i... zapraszam na zajęcia ;)
Thank you so so much!
:)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama