Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Piotr Zmarzłowski. Z wykształcenia jestem architektem i w wyuczonym zawodzie przepracowałem dwadzieścia osiem lat. Czując jednak wciąż niedosyt twórczy, realizowałem również swoje pasje, których dość sporo się nazbierało. Fotografia, stolarstwo i pisanie książek. Zawsze też lubiłem czytać na głos, a pierwszymi słuchaczami zostały moje córki.

Teraz kiedy pasja pisarska stała się dominującym zajęciem, postanowiłem zaeksperymentować, nagrywając kilka moich książek i opowiadań, którymi podzieliłem się na kanale YouTube. Nigdy nie przypuszczałem, że praca głosem może być tak wciągająca. Obecnie nagrywam książki, głównie lektury szkolne i nabieram coraz większych chęci na więcej.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2023-02-08 Przemysław Strzałkowski

Świetne ma Pan pasje. Na pewno warto się zawsze zastanowić: czy w tym tekście powinienem być bardziej narratorem, czy bardziej grać? Próby łączenia obu rzeczy bywają ryzykowne.
Słychać pewne braki warsztatowe (np. zjadanie liter; "miaa" zamiast "miała"), ale jest też potencjał wynikający ze swobody, braku "napinki" wobec tekstu. Życzę powodzenia w rozwijaniu siebie oraz kanału!

2023-02-10 Piozma

Dziękuję :)

2023-06-14 me_wash
Za szanownym kolegą Przemkiem - nic dodać, nic ująć. :) Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama