Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Na chwilę obecną pracą głosem zajmuję się amatorsko i hobbystycznie, szukam jednak każdej możliwej okazji, aby zacząć swoją karierę w lektorstwie/dubbingu na poważnie. Moim celem jest przekształcenie tego zapału w pracę zawodową. Obecnie mam w swoim CV kurs dubbingu w studio SDI Media Polska oraz kurs lektorski autorstwa Łukasza Konopki („Knopek Pełną Gębą”).

Zamiłowanie do przyrody sprawiło, że od dzieciństwa towarzyszył mi głos Krystyny Czubówny. Z czasem stał się on dla mnie tą częścią filmów, na którą najbardziej zwracam uwagę i która mnie inspiruje, a dubbing słyszany w ukochanych filmach animowanych coraz bardziej zaczął fascynować mnie z perspektywy aktorskiej - „zza mikrofonu” (dotyczy to zarówno dialogów jak i części wokalnej). Mimo dotychczas niewielu doświadczeń cierpliwie szukam swojej pierwszej szansy w świecie głosu.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-08-21 me_wash

Pani Aniu! Mimo ciekawej barwy polecam pochylić się nad ćwiczeniami dykcji! Słychać poważne braki! Gdzie niegdzie zjadane sa niemalże całe głoski! Czasami giną końcówki. Warsztaty albo tutoriale z internetu i do dzieła! :) 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama