Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Jestem amatorem, który chciałby sięgnąć po więcej. Dotychczas użyczałem głosu do amatorskich produkcji w serwisie YouTube, jednak to mi już nie wystarcza. 
Jeżeli chodzi o profesjonalne doświadczenie, to miałem krótką przygodę w lubelskim Radio Centrum. Niestety okazało się, że czytanie newsów informacyjnych nie jest tym, co mnie interesuje.
Moim marzeniem jest podłożenie głosu w projekcie, który będzie miał zasięg ogólnopolski, jak np. reklama w tv, czy podłożenie głosu pod postać w bajce.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2016-11-29 Quadro

Tak, spróbowałem posłuchać próbki Ireneusza i co więcej - zrozumieć przekaz, ale niestety nic z tego nie wyszło. Trudno mówić o tembrze jeśli słychać wszystko na jednej nucie. Wrażenie, które ciągle prześladuje - automat! I do tego jeszcze montaż dźwięku z wyciętymi pauzami potęguje to odczucie. A tekst? Obsceniczność z reguły zwraca uwagę. Ta próbka to za mało, aby pełniej skomentować możliwości Ireneusza. Pozdrawiam i polecam skupić się także na innych tekstach, które być może pokażą większy potencjał.

2016-12-06 PinkGuy

takim zabawniutkim głosem? a lico poważne kontrastu nadaje
możesz czytać tekst obsceny, wspomnieć nawet miękką faję
nie zmieni to tego, że, drogi mój brachu
musisz poprawić warsztat i po strachu
głos faktycznie jutubowy
cs-go-owy, lolowy, gierkowy
lecz gdy brachu reklamidło wpadnie
albo ktoś o żubrach każe czytać ładnie
Twój głos gremlina ponurego
Spotka się z odmową
Kolego

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama