Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Z wykształcenia technolog drewna, adiunkt w katedrze nauk technicznych. Pracuję głosem podczas zajęć i posiadam doświadczenie w nagraniach dla radia czy telewizji. Wielokrotnie prowadziłam różnego rodzaju wydarzenia, byłam prelegentką podczas konferencji krajowych oraz międzynarodowych. Prywatnie właścicielka dwóch puszystych piesków - Biszkopta i Sernika.

Chętnie będę dalej się rozwijać, zapraszam do współpracy.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2023-06-14 me_wash
Dzień dobry. Słuchając próbek słyszę : "tury" zamiast "który"; "królewnę" zamiast "królewny"; "swom" zamiast "swą"; "ideaom" zamiast "ideałom"; "dy" zamiast "gdy"; "co dzeń" zamiast "co dzień"; "tysią dziewięce" zamiast "tysiąc dziewięćset"; poza tym barwa nawet ładna, ale dośc przeciętna. Jeśli chce Pani próbować zaistnieć na rynku to bez wizyty u logopedy się raczej nie obejdzie. Mam wrażenie, że słyszę lekkie seplenienie. Nie wspomnę o ćwiczeniach dykcji. Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama