Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Łukasz Kaliszek. Na co dzień gram na gitarze i dośpiewuję w zespole coverowym. Głosem pracuje niedługo, ale znajomi mówią, że jest potencjał. Dlatego zwracam się do Państwa.

Nie mam żadnego portfolio ani doświadczenia, nagrałem demo w domowych warunkach. Mam nadzieję, że szybko będę się rozwijał, robił postępy oraz coraz lepiej kontrolował swój głos.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2020-08-21 me_wash

Widzę, że mamy do czynienia z imitatorem :) Panie Łukaszu, koniecznie musi Pan zobaczyć film dokumentalny pt. "I know that voice". Można go wypożyczyć na YT lub znaleźć w innych serwisach. Pozycja obowiązkowa! Pozdrowienia! 

2020-08-21 Przemysław Strzałkowski

A mnie - po Pana napince na "mroczną postać" (której nie wierzę, bo Pana dobra natura i tak od spodu się przebija ;)) oraz na św. Mikołaja (no, klasyczny styl "ho ho ho" już lepiej wyszedł) - bardzo ciekawie zaskoczył na samym końcu głos zachwalający proszek.

Zupełnie już się niczego nie spodziewałem, a tutaj: odbicie (udane!) w całkiem inną stronę. Gdybym nie widział Pana zdjęcia, może nabrałbym się, że to głos prawie pryszczatego młodzieńca. Czyli - jak Pan chce, to potrafi ;)

2020-08-25 Kaliszdt

Dzięki za opinię i sugestie. Pozdrawiam :)

2020-08-25 Kaliszdt

Tutaj czytam krótkie opowiadanie...
https://youtu.be/aUHU-sfk22M

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama