Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Witajcie!

Mam na imię Daria i skończyłam 31 lat. Jestem bardzo pozytywnym człowiekiem, bywa, że uśmiech nie schodzi z mojej twarzy. Pochodzę z małej miejscowości na Mazurach.

Niestety moja ścieżka zawodowa nie potoczyła się tak, jak to sobie wcześniej zaplanowałam. W wieku 18 lat wyjechałam do Holandii, by tam szukać swojego miejsca na Ziemi. Następnie urodziłam dziecko i moje życie zaczęło kręcić się tylko wokół macierzyństwa. Mąż rozwijał się w swojej branży, a ja kibicując mu zajmowałam się domem.

Od zawsze uwielbiałam czytać książki, zwłaszcza na głos, odnajdując w tym swój wewnętrzny spokój. Kocham zwierzęta, członkiem mojej rodziny jest cudowna kotka Masza. Pasjonuję się również tańcem i fotografią. Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania oraz dość aktywną w mediach społecznościowych.

Kilkukrotnie zdarzyło mi się usłyszeć pochlebne komentarze na temat swojego głosu, więc postanowiłam spróbować swoich sił, poddać się opinii osób bardziej doświadczonych i sprawdzić, czy mój głos ma potencjał?

Serdecznie wszystkich pozdrawiam!

 

Aktualizacja 30.08.2023
(Nowe próbki audio - dotychczasowe komentarze mogą być nieaktualne - przyp. red.)

Pani Daria sukcesywnie pracuje nad warsztatem, zatem nadszedł czas na wymianę wszystkich próbek. Posłuchajcie nowiutkich nagrań!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2020-01-24 Przemysław Strzałkowski

Pani Dario,

Rzeczywiście słychać uśmiech, pogodę w Pani głosie - zwłaszcza w reklamowej próbce 1. Myślę, że w produkcjach reklamowych wymagających właśnie uśmiechu nie miałaby Pani problemów :) Brakuje płynności, pewności, tego specyficznego reklamowego "flow", ale to przychodzi z czasem.

Co do narracji (próbka 2) - mam wrażenie, że mogła Pani bardziej próbować nas "zaczarować", stworzyć nastrój przez malowanie słowami i zawieszenia. Bo raczej "relacjonuje" Pani tę sytuację.

I częsta rzecz wśród początkujących - tzw. hiperpoprawność, czyli zbyt staranne podkreślanie ogonków w "ę". To nie musi - a nawet nie powinno - być aż tak podkreślane. Proszę posłuchać dowolnego audiobooka czytanego przez zawodowca: wymowa jest bliższa "e" niż "ę".

Pozdrawiam!

2020-01-28 Daria

Panie Przemyslawie przede wszystkim dziękuję za poświęcony czas i komentarz odnośnie mojej wizytówki. Jestem wdzięczna za cenne wskazówki i rady.
Będę sukcesywnie cwiczyla głos i mam nadzieję, ze z czasem braki staną się coraz mniej słyszalne.
Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za uwagę.

2021-01-08 Pilmat

Hej,

Czy zgodziła by się Pani przeczytać 4-5 stron z mojego ebooka o tematyce rozwojowej?

Jeśli chce Pani zdobyć doświadczenie proszę do mnie napisać na adres pilcio44@gmail.com

2023-07-20 Fenek

współpraca z Panią Darią jest ogromną przyjemnością. Polecam. Profesionalizm i szybka realizacja to nie wszystkie zalety.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama