Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mam 20 lat, nigdy wcześniej nie robiłem nic w tym kierunku, może oprócz śpiewania. Muzyka jest moją pasją, dobrze śpiewam, co słyszałem od wielu, wielu ludzi. A ostatnio również sugerowano mi spróbowanie sił w kierunku własnie aktora głosowego (lektor, dubbing czy po prostu pracę w radiu). Śpiewam od 7 roku życia, jednakże nigdy nie byłem na żadnych muzycznych kursach itp. oraz gram na wielu instrumentach. Podoba mi się pomysł z pracą jako aktor głosowy, wykorzystywać głos, by zarabiać oraz łączyć "zabawę głosem" wraz z pracą.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2018-03-27 me_wash

Cześć! Nie da się ukryć, że jakieś predyzpozycje posiadasz, jednak do zawodostwa jeszcze bardzo daleko. Przed Tobą setki godzin ćwiczeń, na pewno przydałaby się konsulatacja z logopedą, no i wyzbycie się tego sztucznego nacisku, który kładziesz by mówić niskim, głębokim głosem. Polecam zobaczyć materiał z Łukaszem - http://www.polscylektorzy.pl/wywiady/absurd-stories-wywiad-z-lukaszem-kn... - myślę, że możę Cię naprowadzić na odpowiednią drogę do celu jaki chciałbyś osiągnąć. Powodzenia!

2018-05-15 CrewG

Mateusz. Fajny tembr nie oznacza ze jak coś przeczytasz to tez będzie fajnie. Śmiem twierdzić ze nie mówisz swoim głosem tylko starasz się go obniżyć zupełnie niepotrzebnie. Trochę to po prostu sztucznie brzmi ale bazę masz... powodzenia

2018-07-12 tomekb

Dużo, dużo pracy. Wbrew pozorom taki głos to nie jest prosta droga do kariery. Fizyczne możliwości trzeba umieć okiełznać. Dużo pracy z dykcją i emisją.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama