Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Kandydat na debiutanta, na razie bez sukcesów w branży lektorskiej. Obdarzony ciepłym, miękkim głosem, doskonale sprawdzającym się przy czytaniu książek, jak i pozostałych tekstów literackich oraz dialogów. Na co dzień czyta na głos rodzinie i znajomym.

Ukończył fotografię na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego, a wcześniej Wyższe Studium Fotografii ZPAF w Jeleniej Górze. Jest instruktorem tenisa ziemnego AWF w Gdańsku. Lubi czytać i lubi pisać.

„Lubię swoje życie, chętnie podejmę się nowego wyzwania i nawiążę współpracę ze studiami nagrań oraz bankami głosów” - dodaje.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2020-09-07 me_wash

Głos interesujący. Łagodny i przyjemny w odbiorze choć interpretacja deczko monotonna. Mamy tutaj trochę za mało do posłuchania, by coś więcej powiedzieć. Fragment audiobooka, a gdzie reklama, narracja? Coś z pazurem? Pozdrowienia!

2023-07-20 Fenek

Można prosić o kontakt? Admin@polonia-worcester.co.uk

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama