Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Cześć!

Mam na imię Maciek, a moja pasja do pracy z mikrofonem trwa już ponad 10 lat. Zaczynałem od amatorskiego nagrywania w domowym studio, jednak stopniowo zacząłem uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach i kursach, takich jak Centralny Kurs Spikerski PZPN (ukończone dwie edycje, a w później byłem również jego Kierownikiem) czy Warsztaty Lektorskie z Maciejem Jabłońskim. Na bieżąco aplikuję do studiów nagraniowych, banków głosów oraz projektów dźwiękowo – nagraniowych (realizowałem kampanie lektorskie m.in. dla Ministerstwa Środowiska oraz Ministerstwa Sprawiedliwości, a także PZPN). Miałem również przyjemność wziąć udział w nagraniu słuchowiska "Systemy kubitowe" (reż. Jan Lubień), w którym wcieliłem się w postać Grzegorza.

Poza nagrywaniem rozwijam się także między innymi w roli organizatora, spikera oraz prowadzącego imprezy sportowe na terenie całego kraju (m.in. Mistrzowska Strefa Siatkówki 2022 w Gliwicach, mecze piłkarskie UEFA Europa League oraz Youth League i mecze siatkarskie CEV Champions League). Obecnie mam przyjemność realizować swoją pasję jako reporter FAN TV (telewizja na żywo - telebimy dla kibiców obecnych na stadionie) podczas meczów Legii Warszawa oraz jako spiker podczas meczów Projektu Warszawa (PlusLiga) na halach COS Torwar oraz UCSiR Arena Ursynów w Warszawie.

Moje główne zainteresowania to historia (szczególnie wojen i wojskowości), sport oraz muzyka. Jestem kolekcjonerem płyt winylowych, których w swoich zbiorach mam już ponad 2500! W wolnych chwilach piszę na maszynie i publikuję treści na blogu osobistym "Maszyną Pisane" (Facebook, Instagram). Udzielam się również jako wolontariusz (m.in. w Domu Powstańców Warszawskich), ponieważ uważam, że warto dać coś od siebie drugiemu człowiekowi – tak po prostu!

Zapraszam wszystkich do komentowania moich nagrań oraz kontaktu!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2023-06-14 me_wash
Dzień dobry! Panie Macieju - od razu słychać warsztat! Szczerze mówiąc ja nie mam się do czego przyczepić. Nic tylko prezentować się klientom i nagrywać. Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama