Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Jestem młodą osobą, która chciałaby w przyszłosci pracować głosem. Nie od dziś staram się dążyć do tego celu. Od roku 2013 nagrywam i publikuję opowiadania na kanał w serwsie YouTube o nazwie "Oldcreepyman100", gdzie zdobyłem popularność i mój głos stal się nieco rozpoznawalny. Próbowałem swoich sił również w wielu propozycjach dubbingowych jakie otrzymywałem. Następnie po dwóch latach ogłaszałem swoje usługi na potrzeby nagrań reklamowych. Po 5 latach drobnych kroków stwierdziłem, że czas pójść do przodu. Przez te lata wiele doświadczyłem, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Chciałbym spróbować swoich sił w innych ciekawych projektach. Wszystkie swoje dotychczasowe prace brałem bardzo na poważnie i podchodziłem z pełnym profesjonalizmem. Jestem otwarty na wszelką krytykę. Liczę na pozytywny odbiór mojej "Próby mikrofonu"  Pozdrawiam.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (5)

2018-03-21 Agencja MAXI

Nie dziala wam glosowanie na telefonach, tak czy inaczej polecam współpracę z lektorem. Z zleceń które dla niego mieliśmy wywiązał się w 100%.

2018-03-22 tomekb

Głosowanie jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Jeden głos z jednego konta.

2018-03-27 me_wash

Cześć! Jeśli chodzi o Twój tembr, to jest mocno przeciętny i brakuje mu tego czegoś, co pozwoliłoby uczynić go rozpoznawalnym, ale to nie wszystko. Wg mnie dykcja pozostawia nieco do życzenia i warto byłoby nad tym popracować. Oczywiście nie przekreślam z góry, ale jeśli chcesz zaistnieć na rynku, sporo pracy przed Tobą. No hard feelings. 

2018-05-15 CrewG

Miłosz. Pamiętaj ze kropki i przecinki sluza między innymi do nabrania oddechu. A ty jedziesz z tym koksem aż do momentu kiedy ci brak oddechu i pauza wychodzi w dziwnym miejscu. Słychać to dokładnie w próbce 2. Wszystkie teksty interpretujesz identycznie. Pobaw się tekstem. Więcej luzu w głosie ...

2018-07-12 tomekb

Oj oj oj... najpierw czytanie trzeba poćwiczyć, jest tak jak pisze CrewG. Tembr też nie powala.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama