Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Magister Inżynier z wykształcenia, aktor i lektor z zamiłowania. Od 10 lat pracuję regularnie głosem, realizując się na teatralnej scenie i występując w amatorskich teatrach na terenie Śląska (Gliwice, Chorzów), a także uczęszczając na warsztaty aktorskie.

W swoim artystycznym dorobku oprócz licznych ról aktorskich mam również udział w dubbingu bajki „Guliwer” oraz w słuchowisku „Pierwsi w Auschwitz”; są do odsłuchania w serwisie „YouTube”. Lubię słuchać audiobooków, które często towarzyszą mi podczas podróży samochodem czy innymi środkami komunikacji, a także, kiedy chcę po prostu odpocząć i się zrelaksować.

Bardzo cenię czytających lektorów i aktorów dubbingowych, gdyż uważam, że te profesje są bardzo trudne i wymagają niesamowitej precyzji oraz skupienia.
Marzy mi się, by kiedyś również wziąć udział w nagraniu profesjonalnego audiobooka i by móc na tym polu działać. Chciałbym w tym obszarze rozwijać się i doskonalić swoje umiejętności.

Pozostawiam Państwu próbki moich nagrań do oceny.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama