Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Aktualizacja 17.08.2021

Hej!

Lubię kino, muzykę i ciekawych ludzi. Nie boję się kamery ani mikrofonu. Od kilku miesięcy eksperymentuję i bawię się głosem, rozbudowując swoje studio nagraniowe. Na co dzień intensywnie trenuję podczas czytania książek swoim trzem córkom. Efektem tej "zabawy" są zlecenia w filmach reklamowych i reklamach radiowych.

Jestem też spikerem sportowym z certyfikatem PZPN. Nagrywanie traktuję jako pasję, jednak w przyszłości chciałbym, aby zajmowała ona w moim życiu więcej miejsca, niż dotychczas :) …a no i teksty też piszę :)

Pozdrawiam,
Michał Gaczkowski

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2022-01-10 me_wash

Cześć! Generalnie nie czepiałbym się, ale mam wrażenie, że momentami jest jakiś delikatny problem z akcentowaniem. Ponadto tembr jest dość przeciętny, ale jakąś świadomość w tych nagraniach słychać choć bywa monotonnie i przydałoby się tę melodię urozmaicić. Jesli miałbym coś polecić - warsztaty z emisji głosu. Na pewno nie zaszkodzi. Powodzenia i pozdrowienia!

2022-12-21 Klaudiusz

Proszę o kontakt na adres netsystem.biz@gmail.com

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama