Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Dzień dobry,

Nazywam się Marcin Handke i nie mam doświadczenia w lektorstwie, ani tym podobnym, mimo to jednak chcę spróbować swoich sił w tej branży. Jeśli chodzi o modulowanie i naśladowanie głosu to korzystałem z tego głównie w gronie znajomych, dla zabawy, gdyż lubię bawić ludzi. Nie zawsze jednak ośmielałem się to robić. Umiem naśladować również niektóre dźwięki.

Po raz pierwszy postanowiłem nagrać dziś swój głos, bez przygotowania oraz bez jakiejkolwiek wiedzy na ten temat. Muszę przyznać, że sprawiło mi to dużo frajdy i radości. Nie obawiam się krytyki, uważam, że jest tak samo potrzebna i cenna jak dobre słowa. Jestem ciekaw Waszych komentarzy. Z przyjemnością wezmę udział w jakimkolwiek projekcie, w którym mógłbym udzielić swojego skromnego głosu.

marcin.handke@interia.pl

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (2 głosy)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (7)

2022-11-20 Hania

Bardzo przyjemny głos. Miło się słucha.

2022-11-20 Raziol

Super głos dla różnych postaci z bajek. Dobrze sprawdziłby się też w grach lub reklamach.

2022-11-20 Lucy

Fajna barwa ,dobra dykcja- przyjemnie się słucha:) Idź do przodu i się nie zatrzymuj, prosto do celu:))

2022-11-20 Iwan Nowiczok

Odpowiedni facet na odpowiednimi miejscu. Startup bardzo mocny. Życzę spełnienia zawodowego i samych sukcesów.

2022-11-21 n0wy

Marcin to mój znajomy dlatego wiem, że próbka jego głosu udostępniona w tym artykule to tylko malutka część drzemiącego w nim talentu naśladowania głosów. Najważniejsze zalety jego głosu to: dobra dykcja, czysta, wyraźna wymowa, przyjemny akcent. Przyjemnie posłuchać.

2022-11-23 Bartłomiej

Bardzo obiecujący młody lektor, kibicuje i życzę powodzenia!

2023-06-14 me_wash
Dzień dobry. Niezła fala pozytywnych komentarzy, muszę jednak niestety sprowadzić Was na ziemię. Ale bez urazy oczywście. Nie jestem złośliwy. Pierwsza dykcyjna wtopa przy przedstawianiu się "czydzieści" "abo" zamiast "albo". Jest to zrozumiałe skoro nie ma Pan żadnego doświadczenia i "uderza" do nas "z marszu". :) Jeśli miałbym coś polecić - zgłębić kwestię interpretacji różnych tekstów tzn. Inaczej czytamy reklamę, inaczej prezentację multimedialną, a inaczej zapowiedź telefoniczną. W krótkich scenkach mógłby się Pan sprawdzić, a może i w dubbingu, o ile potrafi Pan utrzymać te tembry jak Władca Ciemności czy Ogr przez dłuższy czas, bo jest to naprawdę ciężka praca, by wiele godzin grać tę samą postać, której stworzenie charakteru kosztuje fizyczny wysiłek. Polecam z ciekawostek obejrzeć film "I know that voice" - chociaż jest to głównie o aktorach głosowych, to warto poświęcić czas. Na pewno przydałaby się wizyta u logopedy, ćwiczenia na dykcje no i jakieś warsztaty lektorskie - to zawsze pomaga podnieść poprzeczkę. Powodzenia w realizowaniu pasji, a kto wie, może coś z tego będzie wcześniej czy później... P.S. Co do czytania w językach obcych - preferujemy native speakerów, zawsze! Lepiej, aby każdy czytał jak najlepiej w swoim ojczystym języku, niż byle jak w wielu :) No hard feelings ok? ;)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama