Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Pracą lektora zajmuje się™ od roku. Wcześniej wdawał się™ w przelotne flirty z teatrem niezależnym jako aktor. Jako lektor bierze udział w słuchowiskach radiowych, audycjach przyrodniczych i reklamach niezależnych. Jego najwię™kszym lektorskim marzeniem jest nagranie audiobooka „Siedemnastolatek” na podstawie powieści Bootha Tarkingtona.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2010-12-16 tomekb

Hmmm... zanim posłuchałem to zajrzałem na youtube. Nie moje klimaty chyba :) Ale sam wokal bardzo mi się™ podoba. Naturalny zaskakująco jednoznaczny tembr, bez silenia się™ na mistrza dołu. Bardzo dobra praca oddechem, absolutnie poprawna intonacja i dykcja bez wię™kszych kłopotó‚w. Oczywiście pró‚bki są do siebie dość podobne i wielu rzeczy nie można na ich podstawie ocenić, niemniej jest to chyba jedna z ciekawszych propozycji w tym dziale. To czy głos się™ komuś prywatnie podoba czy nie ma mniejsze znaczenie. Najważniejsze, to teraz jakoś łapać takie przygodne robó‚tki, by nabrać trochę™ ogłady, poćwiczyć odmienne klimaty, zebrać dobre demo i wio. A marzenie wydaje się™ realne, czemu nie.

2010-12-17 PiotrR

Jeżeli chodzi o youtube to tam śpiewa mó‚j brat nie ja, ja tylko gram. Zrozumiałem natomiast, że druga czꙶć wypowiedzi dotyczy już pró‚bek zamieszczonych tutaj. Dzię™kuję™ za miłe słowa. Staram się™ łapać co się™ nawinie, wiadomo, dobre demo to podstawa.

2011-02-01 lenahar

Dla mnie głos zbyt "suchy",brak głę™bi w głosie,Dykcja pozostawia wiele do życzenia.słaba modulacja głosu spowodowana niewytrenowanym oddechem.W drugim nagraniu przy słowie "gó‚ry' ucieka Ci głos tzw kogut.Zbyt mocno obniżasz głos w końcó‚wkach i daje to efekt zacisku gardła i dławienia się™.

2013-03-22 julia2

A lenahar to wszystkich krytykuje.....facet oceń kogoś pozytywnie.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama