Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Anna Jesionowska jest lektorką w Faktorii Lektorskiej Mikrofonika od początku jej istnienia (2001). Najbardziej znane produkcje to reklamy w radiu i telewizji, między innymi: Lipton, Honda, Shape - magazyn dla kobiet, Radio PIN,  Animal Planet. Głos chętnie podkłada w reklamach i scenkach, a za najtrudniejsze uważa swoje początki. Chętnie użyczyłaby głosu Arwenie z Władcy Pierścieni, bo bardzo lubi tę postać.

„Jak Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno” - tym mottem kieruje się w życiu. Jej hobby to kino skandynawskie i iberystyka, a kiedy słyszy, czyta lub uczy się hiszpańskiego - zapomina o codzienności. Początkującym radzi: więcej odwagi, wsłuchiwania się w reklamy, które nas otaczają i prób własnej interpretacji.

Gdyby nie była tym, kim jest, chciałaby nadal być dziennikarką. Od współpracowników oczekuje przysłowiowej „kawy na ławę", bo tylko tak można się doskonalić.

(źródło: materiały własne)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. reklama "Femi Protect"
  2. fragm. prezentacji "FaniMani"
  3. reklama "Muller"

Oceń lektora

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama