Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Anna Jesionowska -  urodzona 2 czerwca 1978r. w Szczecinku. Nauczycielka matematyki i specjalistka od księgowości. Przez 7 lat pracowała w radiu i telewizji, obecnie pracuje w szkole. Lektorką została, gdy kolega z radia poprosił o nagranie reklam. Tak się zaczęło...

Jest lektorką w Mikrofonice od początku jej istnienia. Najbardziej znane produkcje to reklamy w radio i telewizji, między innymi: Lipton, Honda, Shape -magazyn dla kobiet, Radio PIN,  Animal Planet. Głos chętnie podkłada w reklamach i scenkach, a za najtrudniejsze uważa swoje początki. Chętnie użyczyłaby głosu Arwenie z Władcy Pierścieni, bo bardzo lubi tę postać.

„Jak Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno” - to jej motto, którym kieruje się w życiu. Kino skandynawskie i iberystyka to hobby, a kiedy słyszy, czyta czy uczy się hiszpańskiego - zapomina o codzienności. Nie widzi żadnych wad w tej pracy, a początkującym radzi: więcej odwagi, wsłuchiwanie się w reklamy, które nas otaczają i próba własnej interpretacji. Poza tym przysiady, brzuszki, pompki jako ćwiczenia.

Gdyby nie była tym, kim jest, chciałaby dalej być dziennikarką. Od współpracowników oczekuje przysłowiowej „kawy na ławę", bo tylko tak można się doskonalić.

(źródło: materiały własne)

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. reklama "Femi Protect"
  2. frag. prezentacji "FaniMani"
  3. reklama "Muller"

Oceń lektora

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama