Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Aktorstwo było moją pasją od dzieciństwa, jednak początkowo nie zdecydowałem się na artystyczną drogę kariery. Jestem magistrem psychologii, zarządzania i marketingu. Pracowałem w korporacjach, w działach marketingu i sprzedaży. Zajęcia artystyczne (m.in. warsztaty teatralne, emisja głosu, impro) służyły złapaniu oddechu i powrotowi do siebie po (nad)godzinach w biurze.

Z czasem jednak zdałem sobie sprawę, że jeśli chcę być szczęśliwy, muszę podążać za marzeniami i robić to, co naprawdę kocham. Rzuciłem poprzednią pracę, aby rozpocząć przygodę aktorską. Od 3 lat żyję z pracy aktora grając w reklamach i serialach. Teraz chcę rozszerzyć swoją działalność o voice over. Moje doświadczenia w studio dźwięku to nagrywanie postsynchronów do reklam i zarejestrowanie własnego dema głosu.

Poza aktorstwem i kinem interesują mnie: piłka nożna, joga, szamanizm i zwiedzanie świata.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-04-15 me_wash

Dykcja całkiem ładna, tembr neutralny, ale nie transparentny. Warto pochylić się nad melodią czytania. Interpretacja ok chociaż przydałoby się w tych reklamach jeszcze więcej ekspresji. Glina jest - pozostaje uformować z niej wyraźną bryłę, a może będzie chleb z tej mąki :) Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama