Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Zamieszczone na stronie przykładowe nagrania są też raczej amatorskie. Swó‚j głos wykorzystywał przed mikrofonem podczas stażu studenckiego, jako prezenter wiadomości w jednej z akademickich rozgłośni radiowych w Wiedniu, późŸniej –“ pracując dla jednej z najwię™kszych firm z branży BPO w Polsce –“ w zapowiedziach i komunikatach telefonicznych (IVR dla polskich i niemieckich klientó‚w firmy). Miłośnik czekolady, europejskiego kina i podró‚ży po Starym Kontynencie.

Chętnych do współpracy zaprasza do kontaktu: gadekja@wp.pl

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2011-05-17 tomekb

Panie Jarku pierwsze pytanie to jak tak fatalnie nagrać głos? :) Bardzo ciꙿko po tej pró‚bce wnioskować co Pan potrafi. Ale spró‚bować można. Wię™c na pierwszy rzut ucha: minusy - troszkę™ niepewna emisja głosu, nieprawidłowe akcenty momentami, a na stałe nienaturalny naciskna kończenie słó‚w tym samym mykiem zobrazowania z drugiego fragmentu - władza, żandarm, rozmowe, kłopoty... Tak być nie może. Dla Te dwie cechy zdradzają amatorkę™. Plusy - czytane bez napinki, ze zrozumieniem, poprawne dzielenie zdań zgodnie z interpunkcją, co wcale nie jest takie oczywiste. Dobre gospodarowanie oddechem. Dykcja chyba poprawna, choć naprawdę™ ciꙿko usłyszeć. Myślę™, że do okazjonalnych wystąpień jak najbardziej się™ Pan nadaje. Tak samo do radia. Jako dziennikarz, reporter mó‚głby Pan spokojnie wystę™pować już teraz. Do pracy lektora jeszcze dużo za wcześnie, zwłaszcza, że tembr nie jest w jakiś szczegó‚lny sposó‚b wyjątkowy, wię™c realizatorzy raczej na pewno nie rzucą się™ na niego z szaleństwem w oczach.

2011-05-23 lenahar

Podoba mi się™ głos czysty i zdrowy.Natomiast pozostawia wiele do życzenia prawidłowa emisja głosu ,gospodarowanie oddechem,prowadzenie wypowiedzi.Na końcu wypowiedzi jakby brakowało tchu.Przez to śpieszysz się™ z czytaniem i dlatego nie mó‚wisz wyraznie.Skracasz końcó‚wki.Musiałbys się™ spotkać z kimś ,kto uświadomiłby Ci te błę™dyi pomó‚głby je wyeliminować.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama