Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mam na imię Agnieszka i mieszkam w najstarszym mieście w Polsce – Kaliszu. Z wykształcenia specjalista ds. Zarządzania Biznesem, pracuję jako sekretarka w firmie informatycznej. W szkole brałam udział w licznych konkursach recytatorskich, otrzymując nagrody i wyróżnienia.

Od dziecka „pochłaniam” książki lub też można powiedzieć, że książki „pochłaniają” mnie. Często słyszę zarówno w pracy, rodzinie jak i od znajomych, że mam miły, ciepły głos. Bardzo pragnę spróbować swoich sił w zawodzie lektora lub w dubbingu. Czy mam szansę i predyspozycje?

Jeśli ktoś chciałby nawiązać ze mną kontakt podaję adres email: agnesb2@wp.pl

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2019-05-09 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Zwłaszcza przy pierwszej próbce nawet się zasłuchałem, dałem zaczarować, o co w tym dziale nie jest łatwo. Pani Agnieszko, bardzo możliwe, że w Pani wykonaniu nie znudziłby mnie nawet opis przyrody w "Nad Niemnem" ;)

Zaskoczył mnie potem (pozytywnie) przypływ energii przy interpretacji "Żaby". Co do wymowy, złapałem Panią na "ametystowom" i "perłowom". No, Pani Agnieszko... ;)

Głos delikatny, miękko wsącza się w ucho. Myślę, że audiobooki mogłyby być dla Pani.

2019-05-10 Agnieszka Brzezińska

Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za tak miłe słowa i pozytywną ocenę :) To jest dla mnie bardzo ważne. Pozwoliło mi uwierzyć w siebie i swoje możliwości :)
Pracy przede mną pewnie sporo, ale już wiem, że mam szansę robić to, o czym marzę i co kocham.
Z serca dziękuję i pozdrawiam :)

2019-07-24 me_wash

Pani Agnieszko - głos rodem z polskich bajek lat 80 i 90. Tak to odbieram. Słuchając Pani próbek przed oczami stanął mi czarno biały Rubin. Duży potencjał, dykcja wydaje się być nienaganna, chociaż jakość nagrania jest słaba. Pójdę za przedmówcą - audiobooki czy dubbing to dobry kierunek, a przy okazji po drodze można ćwiczyć interpretacje bardziej komercyjne jak reklamy itp. Powodzenia!

2019-07-29 Agnieszka Brzezińska

Bardzo dziękuje za tak miły komentarz. Jest on dla mnie bardzo motywujący. Nie wiedziałam, że mam głos z polskich bajek lat 80 i 90 :) Uwielbiam czytać bajki dzieciom, które słuchają z wielkim zainteresowaniem. Myślałam też o reklamie, ale miałam wątpliwości czy iść w tym kierunku czy nie. Dziękuje i pozdrawiam

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama