Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

 

Witajcie! Nazywam się Łukasz i zajmuję się lektorstwem w języku polskim i angielskim. Jako czynny lektor dumnie reprezentowany przez MUSIC RECORDS mogę użyczać swojego głosu zarówno do międzynarodowych jak i lokalnych reklam TV/ radiowych, filmów, gier, animacji, zapowiedzi muzycznych etc. Poprzez szeroką współpracę z wieloma studiami nagrań mogę ukończyć Wasz project kompleksowo i profesjonalnie!

 MOJA WIZJA STAŁA SIĘ PASJĄ

 Swoją wizję opieram na głębokim doświadczeniu oraz przekonaniu, że jest tylko jeden głos, który idealnie przekaże wiadomość słuchaczowi. Gdy połączymy subtelność z pasją spowodujemy, że inni będą chcieli posłuchać nagrania raz jeszcze.

 MOJA MISJA TO PRECYZJA

 Największą zaletą lektora są unikatowe cechy takie jak doświadczenie, ambicja oraz wiedza, które w połączeniu z odpowiednią intonacją głosu, tempem, oraz płynnością oddają wierność przesłaniu zawartemu w Waszej reklamie. Dzięki tej kombinacji jestem w stanie osiągnąć idealną precyzję, aby sprostać Waszym projektom już w pierwszym podejściu.

 Chcecie usłyszeć więcej?

 www.lucasgoral.com

Kontakt dla wszystkich zainteresowanych współpracą:
Tel. 730 260 724
Mail: lukasz.goral.pz@gmail.com

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4
  5. Próbka nagrania użytkownika 5

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2016-09-28 Quadro

Próbki 4, ale zróżnicowanie trochę za małe. Głos nie może być wyeksponowany właściwie przy tak anemicznym i w zasadzie jednostajnym podaniu tekstu. Słyszę znaną skądinąd manierę intonacyjną. No i trochę nieczystości, ale... radzę Ci ćwiczyć i czerpać z nauk! Swój głos trzeba stroić, stroić i może wreszcie zagra jak trzeba. Nadzieja jest.

2016-10-07 me_wash

Ciekawy tembr, bardzo fajny piasek. Momentami nieczysto i rzuca się w ucho wspomniana wyżej maniera, ale to jest do wypracowania. Według mnie jest potencjał. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

2016-10-12 tomekb

Nie wiem co tu słyszycie chłopaki. Dla mnie to głos jak głos. Nie widzę niestety predyspozycji. Próbka angielska dopełniła czary łez. Przepraszam, ale naprawdę, jakoś wogóle mnie nie oczarował kolega Łukasz :(

2016-10-14 Łukasz Góral

Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze. Jakość nagrań niestety nie jest powalająca, ale niedługo zainwestuję w profesjonalny sprzęt odpowiedni do mojej barwy głosu.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama