Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Zawsze lubiłem czytać....czytać cokolwiek......i zawsze lubiłem wczuwać się™ w to, co czytam. Wybierałem jakieś teksty reklamowe, nagrywałem się™, starałem dobrze zagrać "rolę™" przypisaną danej tematyce. Ostatnio nawet przeczytałem cały film, była to któraś część "Zmierzchu". Pięć lat temu była szansa na to, by zaistnieć w lokalnym radiu Puls Fm. Byłem na przesłuchaniach i "załapałem" się™ do czytania serwisów informacyjnych. Był to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie, że od czegoś w końcu zacznę™. Moja radość nie trwała długo ponieważ radio z powodów finansowych przestało istnieć. Traciłem nadzieje i dałem sobie spokój z tematem na jakiś czas, tracąc wiarę, że się™ uda. Jednak znajomi stwierdzili, żebym się™ nie poddawał, jeden z nich ma lepszej klasy mikrofony i postanowiłem, że mnie nagra, zrobiłem demo i nie wiem.....może się™ uda dzięki Wam :) Moja drugą pasją jest filmowanie....a konkretniej montaż, tworzenie czegoś swoimi oczami i przedstawia niepotencjalnemu widzowi tej wizji. Niestety nie zdobyłem doświadczenia(chodzi mi tutaj o konkretną szkołę™), bo dość późno w sobie odkryłem ten talent. Jesteście moją "nadzieją"na to,że być może mi się™ uda... Wierzę w to...

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2012-11-30 tomekb

Szkoda, że nie udało się™ w tych serwisach. To dobra szkoła, czytanie na żywo, na szybko, w stresie. Potym klatka wydaje się™ spokojnym azylem :) Pró‚bka jest bardzo kró‚tka w dodatku na pogłosie, wię™c zbyt wiele wydedukować się™ nie da. Ale tak pierwszy odsłuch - absolutnie przecię™tnie, są niedoskonałości dykcyjne, akcentowe. Pewnie w małym radiu lokalnym albo internetowym to by przeszło, ale ja szczerze mó‚wiąc nie słyszę™ potencjału. Przykro mi.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama