Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Cóż, wiele razy słyszałam (jak pewnie większość talentów na tej stronie), że mój głos miło się słucha i potrafię nim modulować na różne sposoby. Na studiach filologii angielskiej podczas zajęć z dykcji również zwrócono mi uwagę, iż mam ciepły, ciekawy głos. Jednak miałam inne plany i nie zwróciłam na to większej uwagi. Teraz, gdy mam więcej czasu, zwróciłam się do Was. Interesuje mnie również meteorologia i „łapanie tornad”. Lubię pisać dla siebie do szuflady i czytać książki w dużych ilościach. Moją ikoną jest Stephen King. No dobra… czas posłuchać, co nieco. Trzymajcie próbki! Miłego słuchania!

P.S. Wszystkie dźwięki (oprócz patelni) są wydawane przeze mnie.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2017-06-14 PinkGuy

Paulino! Masz duże predyspozycje - ładna barwa, ale pełno tutaj niepotrzebnych czanksów, których wystarczy że się pozbędziesz, a świat będzie piękny:

- masz typowo sceniczne podejście do lektorowania, ale masz jeszcze reklamy, multimedia, a tutaj Twój modulowany tembr z próbki 3 i 4 się nie sprawdzi, bo jest uuu yyyh udawany. częściej gadaj razem z TV
- rytm wypowiedzi - masz nierówny rytm czytania, co niestety nie sprawdzi się nigdzie indziej poza scenkami
- końcówki - w próbce 3 podczas Twojego końcówkowaniaaa o gorylach, miałem wrażenie jakbyś udawała kogoś, ktoś udawał kogoś, kto udaje kogoś, kto udawał kogoś w 1986r - wyrzuć je WSZYSTKIE do kosza i już więcej ich nie używaj, bo naprawdę
- wymowa - albo mówisz szybko i niewyraźnie w jednej próbce, albo przesadnie poprawnie w drugiej, wypośrodkuj proszę i będzie super
- kup sobie popa na mikrofon (rajstopę)

Pozdrawiam
Doktor Dirk Diggler PHD, Jr Stress

2017-06-26 tomekb

Tembr jest super. Lubię takie pogodne głosy. Od razu się uśmiecham. Odważnie interpretujesz. Ale kurczę... masz baaaardzo słabą dykcję, czytasz niestarannie, słychać, że nie masz warsztatu. Ale naprawdę tembr + odwaga i wyobraźnia w interpretacji to już dużo. Teraz jeszcze jakieś warsztaty, ćwiczenia. Jesteś młodziutka, możesz próbować.

 

2017-07-02 CAPTCHA

Dziękuję serdecznie za rady i wiarę w mój tembr :) Na pewno nie spocznę i jak tylko wròcę z Anglii, zabieram się za lekcje i warsztaty!
Czy jest ktoś kogo możecie polecić w Poznaniu?

2017-12-17 Newcomer

Cześć! Czy mógłbym prosić Cię o kontakt na mail kulikowski13@gmail.com?

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama