Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Opró‚cz tego jestem typowym „świeżakiem". Marzy mi się™ kariera lektora, dlatego każda konstruktywna krytyka to dla mnie prezent. Jestem gotó‚w do pracy nad sobą, ale chciałbym wiedzieć, czy moje predyspozycje pozwalają mi na planowanie przyszłości z mikrofonem. Zapisuję™ się™ do tego portalu, bo liczę™ na szczere i profesjonalne recenzje.


Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2011-03-02 Mateusz Gołąb

hmmm...ciekawe nazwisko ;) jakby to powiedzieć tak fachowo i żeby Tomek nie zarzucił mi frustracji... chłopie studiuj to dziennikarstwo i pó‚jdź w kierunku słowa pisanego...tam przynajmniej nikt Cię™ nie usłyszy :) Tembru brak, dykcja też taka sobie... a barwa???Hmmm... Pan z kiosku ruchu ma podobną jak pyta, czy Wyborcza z dodatkiem czy bez ;) to tak złośliwie...a teraz niezłośliwie.Dziwnie moduljesz głos...sztucznie i nie jest to cool. Czytasz zbyt newsowo i w rekamie się™ to nie sprawdzi. Wię™cej luuzu. Do tego dziwne zaciągi na końcó‚wkach i dziwny akcent. Bardzo wybuchasz na p, b, t... może to wina braku popfiltra...ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć...bo jak mawiał hardcorowy koksu...nie ma opierda***a się™ ;) pozdrawiam, gołąb(ek)

2011-04-27 tomekb

Jako głos z ofu mó‚głbym Cię™ usłyszeć w radiu, na newsie, albo na jakimś reportażu. Choć dykcja trochę™ momentami leży, tembr nie błyszczy, ale może być rozpoznawalny. Pytam: dlaczego lektorka? Bę™dzie ciꙿko, bo z tym tembrem trzeba mieć w tym kierunku wię™cej predyspozycji, któ‚rych aktualnie nie słyszę™ w tym demo. Jak dla mnie radio - ale od strony reportera nie lektora.

2019-07-26 Stanisław Hebda

Gołąb Gołąbkowi dobrze radzi. Zgadzam się i ja.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama