Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

 

Rocznik '92. Młody, pełen energii głos. Pasjonat radia i student V roku dziennikarstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zaczynał od szkolnego radia RTM-Staszic w hrubieszowskim liceum. Był reporterem, serwisantem i prezenterem pasm towarzyszących w Radiu17. Prowadził autorską audycję „Coverownia” Pojawiał się też w Radiu Plus Warszawa jako reporter miejski. Od października 2015 towarzyszy krakowianom w powrotach z pracy na falach Radiofonii 100,5 FM.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2016-06-07 tomekb

Typowy dzisiejszy tembr radiowy. Słychać, że działasz na antenie. W tym co przesłałeś ciężko doszukać się czegoś więcej, bo próbki są bardzo podobne, ale jednak gdzieś tam przebrzmiewają mi jakieś aktorskie delikatne wtręty. Filmy? Raczej nie. Ale prezenterka i ewentualnie reklama. Kto wie... Czasem w studiu potrzebują takich właśnie młodych pozytywnych głosów.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama