Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Grzegorz Kośmider. Rok urodzenia 1981. Z zawodu analityk biznesowy. Na co dzień, pracując między innymi głosem, pomagam firmom optymalizować procesy zarządzania produkcją. Od zawsze zafascynowany światem mediów. Czytanie - szczególnie prozy i dokumentów - to jedna z pasji, stanowiąca przyjemne uzupełnienie wyzwań zawodowych.

Dla zainteresowanych współpracą pozostawiam kontakt mailowy: gko@wir.pl

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2019-11-19 me_wash

Fajny tembr. 

2019-12-16 Przemysław Strzałkowski

Istotnie fajny tembr. Jednak słuchając próbki 2 mam wrażenie, że aż za bardzo przejmuje się Pan zasadą "przeźroczystości" lektora w dokumencie. W efekcie narracja staje się moim zdaniem zbyt monotonna.

Dla równowagi proponuję lekturę wywiadu Bliżej mikrofonu: Jacek Brzostyński – Lektor nie jest przeźroczysty i próbę czytania w sposób, o którym tam mowa. Oczywiście nie chodzi o to, by zostać drugim Jackiem Brzostyńskim. Jeżeli celowo będzie się Pan starał "przewalić" czytanie na tę stronę, to przy Pana skłonności do czytania mega "na biało" być może wyjdzie w sam raz ;)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama