Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Arkadiusz Zabilski i kilka miesięcy temu wróciłem na stałe z emigracji. Obecnie pracuję „głosem” na co dzień, choć niekoniecznie w formie, która zawodowo zbliżyłaby mnie do zawodu lektora. Jedno słowo „infolinia”. Początek mojej historii związanej z szeroko pojętą emisją głosu jest dosyć popularny. Od zawsze posiadałem unikatowy i zwracający uwagę tembr i barwę głosu. Zawsze też przywiązywałem sporą wagę do własnej mowy i jej artykulacji. A jako, że jestem naturalnym „opowiadaczem” to wiele rzeczy przychodzi mi intuicyjnie. W 2016 roku postanowiłem sprawdzić ile jest prawdy w tym co słyszę na co dzień. Konsultacje logopedyczne z panią Bożeną Targosz potwierdziły wstępne predyspozycje do zawodu lektora oraz ukierunkowały mnie jeżeli chodzi o dobór ćwiczeń w celu poprawy dykcji. Następne w kolejce były warsztaty dubbingowe w studiu Start International Polska, gdzie mogłem na własnej skórze przekonać się jak to jest zostać lektorem dubbingowym. No i wreszcie warsztaty lektorskie prowadzone pod okiem pani Marii Bończyk okazały się skarbnicą wiedzy i wiatrem w żagle dla nabywania nowych i szlifowania dotychczasowych umiejętności. Po przeprowadzce do Wrocławia nawiązałem współpracę z jednym z wrocławskich studiów nagrań i z niecierpliwością oczekuję i wypatruję pierwszych zleceń chętny do poszerzania swojego doświadczenia lektorskiego.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2018-05-28 me_wash

Bardzo fajny tembr. Słychać, że szkolenia i warsztaty przynosły efekty - interpretacje są w porządku. Myślę, że jedyne o co mógłbym się przyczepić, to tzw. sybilanty czyli głoski sycząco-szeleszczące s,z,ś,ć itp. ale proszę się nie demotywować - ćwiczenia powinny to jakimś stopniu zniwelować. Życzę powodzenia i wielu zleceń! :)

2018-07-12 tomekb

Też mi się podoba tembr (1). Naprawdę fajny, masujący, nie wysilony. Naprawdę dobry. Ale jest tu rzeczywiście delikatne kłopoty dykcyjne i jednak trochę pracy dla logopedy. Najpierw musi Pan zacząć od tego. Ps: odsłuchiwałem próbki po kolei. 4 mnie mocno zaskoczyła. Pozytywnie :) Fajne. Coś może z tego być pod warunkiem wyeliminowania  niedoskonałości wymowy.

2018-10-15 kulka

Głos bardzo na tak, tempr i barwa też na plus. Mam jednak problem, ponieważ mam wrażenie, że wkrada się momentami mała wada wymowy. Jeśli uda się to wyeliminować - chętnie zaproszę Pana na nagranie castingowe do bazy głosów :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama