Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mam na imię Magda, mam 28 lat, pochodzę z Kielc, ale obecnie mieszkam w Cieszynie, gdzie studiowałam na najcudowniejszym Wydziale Artystycznym jaki można sobie wymarzyć. Ogólnie mówiąc, pochodzę bardziej z tego Artystycznego Światka, bez którego nie wyobrażam sobie już mojego życia. Co nie zmienia faktu, że interesuje mnie wszystko, a im bardziej coś jest inne, tym bardziej zaciekawia.

Z lektorstwem nie mam nic wspólnego, nie licząc nagrywania dla siebie audiobooków czy podkładania głosów pod filmy w dzieciństwie. Zawsze mnie to fascynowało, jak to wygląda od tej drugiej strony, stojąc przy mikrofonie i mogąc się wcielać w najróżniejsze postacie, czy być głosem opowiadającym innym jakąś historię.

Jestem osobą, która lubi próbować i nie lubi żałować tego, czego nie spróbowała ;) A skoro nadal mam dużą przyjemność w nagrywaniu, nawet dla siebie, to chcę się po prostu sprawdzić. Stąd też moja próbka głosu tutaj.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (6)

2020-01-22 PinkGuy

Pani Magdaleno! Cóż za intymny, delikatny tembr...ale czemu tak mało?

2020-01-23 Czarny KOT

Delikatnie, kobieco.. trochę słodko. Całkiem fajnie :)

2020-02-04 "SŁAWOMIR"

Moim zdaniem potencjał już jest.
Pozostaje tylko rzeźbić głos wódką a moc nadawać piwem....odrobina papierosów zwiększy tembr...
Żartuję oczywiście. Moim skromnym zdaniem Twój głos brzmi już jak profeska. Odrobina pewności siebie i będziesz lektorem !

2020-02-05 lenakowska

dziękuję bardzo za komentarze;) mam nadzieję, że z czasem, z praktyką i ta odrobina pewności siebie również się pojawi;)

2020-04-15 me_wash

Super, subtelna barwa. Polecam udać się na jakieś warsztaty, by wyeliminować błędy i podciągnąć umiejętności, a będzie dobrze. Przyda się trochę więcej świadmości swoich umiejętności i pewności siebie! :) Powodzenia!

2021-01-08 Pilmat

Witam,

Chciał bym, aby przeczytała Pani część treści z mojego ebooka. Tematyka emocjonalno-rozwojowa, tak szczególnie ważna w tych trudnych czasach. Proszę o kontakt w tej sprawie: pilcio44@gmail.com

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama