Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Krakowianka, która przeniosła się na wieś i uważa, że to był najlepszy krok w jej życiu. Zawodowo - realizatorka telewizyjna, dziennikarka, scenopisarka.  Karierę dziennikarską zaczynała w małopolskich rozgłośniach lokalnych. Pokochała obraz, gdy przez przypadek obejrzała film Marcina Koszałki „Takiego pięknego syna urodziłam”. Trzykrotna  stypendystka PISF.

Marzy, aby w końcu wyreżyserować swój nagrodzony scenariusz fabularny, otworzyć dzienny dom dla małych uchodźców i innych dzieci oraz czytać bajki.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2017-06-26 tomekb

Podoba mi się sposób w jaki przekazuje Pani tekst. Wydaje się, że czyta Pani świadomie, prawidłowo intonując najwazniejsze kwestie. Tembr jest trochę zbyt delikatny, mało zdecydowany, trochę "pływa". Ale wrażenie ogólne jest przyjemne. W dodatku jak słychać jest Pani zaangażowana po jasnej stronie mocy. Życze powodzenia, ale zadanie "bedę lektorką" nadal uważam powinno mieć stopień realziacji "trudne". Ale lepsze to niż "niemożliwe" :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama