Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

 

Lat 34, absolwent pedagogiki medialnej na UAM w Poznaniu.
Sił jako lektor próbuję od dwóch lat. Nagrywałem m.in reklamy, opowiadania audio, głos lektora w animacjach i filmach instruktażowych. Chętnie usłyszę opinię na temat moich próbek, a chętnym na współpracę pozostawiam namiar mailowy: bromberek-a@o2.pl 

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2015-03-05 tomekb

Słychać jakieś niedoskonałości dykcyjne. Ale to są naprawdę drobiazgi. Wydaje mi się, choć nie chcę się mądrzyć, że czasami zbyt szybko wypowiadasz pewne zbitki. I momentami gubię klarowność przekazu. To jest do dopracowania. Ale to koniec minusów. Ogólnie bardzo sprawnie i pewnie czujesz się w szybkim czytaniu. Jednocześnie zachowujesz sens i ciągłośc logiczną wypowiedzi. To dziś rzadka cecha. Wyczuwam też fajne podejście do słowa. Jest w tym czytaniu jakaś kultura. Tembr jest moim zdaniem naprawdę atrakcyjny. Niewysilony, nieagresywny, przyjemny. Na pewno powinieneś próbować gdzieś się zaczepić by szukac zleceń z których możnaby konstruować powoli demo.

2017-03-11 aleksanderb

Dzięki za opinię. Jako że minęło trochę czasu - zaktualizowałem pliki. Chętnie przyjmę każdą uwagę :)
Pozdrawiam

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama