Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Cześć! Nazywam się Marcin. Na co dzień prowadzę programy radiowe i telewizyjne. Mimo (stosunkowo) młodego wieku, na antenie jestem już od ponad 8 lat. Do tej pory zdarzało mi się sporadycznie nagrywać spoty, czy dłuższe formy głównie jako lektor do filmów na YouTube. Chciałbym pójść krok dalej. Nieustannie pracuję nad swoimi umiejętnościami pracy głosem i jestem otwarty na wszelkie uwagi oraz wskazówki ;)

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2019-05-08 Przemysław Strzałkowski

 Reklama - zwłaszcza tak dynamiczna, energetyczna jak w próbkach - to rzecz zdecydowanie dla Pana!

Jest "flow", fajnie to idzie. Mówi Pan, że chciałby pójść krok dalej... To istotne - właśnie, co Pana jeszcze kusi w lektorstwie? Bo nisz ekologicznych jest sporo ;) Ale mają różne klimaty i wymagają różnych predyspozycji/podejścia.

2019-07-24 me_wash

Super - fajny młodzieżowy tembr, jest dynamika, jest nad czym popracować. Co ważne, w reklamach nie słychać radiowej maniery, a to bardzo ważne. Jak dla mnie możesz gromadzić demo, nabywać doświadczenie i niuedługo atakować banki głosów, starać się wbić na rynek.  Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama