Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Cześć, jestem Kamil! Przez kilkanaście lat komentowałem mecze piłkarskie w radiu, obecnie można mnie usłyszeć w komentarzu spotkań piłki nożnej w serwisie Viaplay. Mam także ponad czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu programów i pasm radiowych na żywo (Weszło FM). Użyczałem głosu w wielu materiałach wideo emitowanych w serwisie YouTube, w tym filmikach promocyjnych Wisły Kraków czy w walentynkowym spocie firmy ETOTO.

Świadomy swojego niewielkiego doświadczenia na tle innych, doświadczonych lektorów, oferuję niskie ceny, ale w swojej pracy jestem perfekcjonistą (czasami aż do bólu :)), dbającym o każdy detal. Z pewnością razem możemy zrobić wiele ciekawych rzeczy. Zachęcam do kontaktu mailowego: kkamil16@gmail.com lub kamil.kania@int.pl Znaleźć można mnie również na Twitterze.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2022-02-23 Radosław Kot - trener emisji głosu i sztuki wystąpień publicznych

Dykcja niezła, ale intonacja...nie. Nosowanie powoduje nieprzyjemny przydźwięk, no i głos bez dolnego pasma (czas otworzyć się na rezonans;)) Wszystko jest do zrobienia! zapraszam do kontaktu

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama