Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Justyna Maszczyk zadebiutowała w spektaklu dyplomowym Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego „Historia” Witolda Gombrowicza w reżyserii Antoniego Gryzika (2011). W tymże roku zaczęła nagrywać dla Eurozet, a od 2016 jej głos pojawia się w produkcjach Grupy RMF. Ponadto od sierpnia 2017 do września 2019 była głosem oprawowym Chillizet, a 21 stycznia 2020 zjawiła się jako lektor ramówkowy na antenie VOX FM. Jest również głosem letniej ramówki RMF MAXX.

"Z zawodu aktorka i dziennikarka, z powołania lektorka. Choć już jakiś czas temu osiągnęłam pełnoletność, nadal mam w sobie coś z dziecka. Lubię uszczęśliwiać głosem. Kocham zapach lata i pizzę na cienkim cieście. Bywam zapracowana, ale zawsze znajdę czas na delektowanie się ciszą" - mówi o sobie.

Nagrywa również we własnym studio lektorskim Wytffórnia Głosu, współpracując m.in. z internetowym bankiem głosów Mikrofonika. "Mój głos jest wielowymiarowy. Aktorskie wykształcenie pomaga mi dostosować się do Twoich potrzeb, a dziennikarskie obycie sprawia, że nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów i bardzo lubię ludzi" - dodaje.

(źródło: materiały własne, chillizet.pl, facebook.com, szkola.teatrslaski.art.pl, wytffórnia głosu)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. spot "Show French Touch"
  2. narracja "Acuvue Oasys"
  3. infolinia "Alfa Medica"

Oceń lektora

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama