Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Podobnie, jak w przypadku wielu innych osób, których wizytówki znalazły się w sekcji "łowcy talentów", zwabiły mnie tutaj zasłyszane opinie o ponoć fajnym głosie oraz czysta ludzka ciekawość.
Na co dzień pracuję w organizacjach pozarządowych i realizuję projekty społeczne, głównie o tematyce edukacyjnej.
Moje doświadczenie lektorskie jest, nie ma co ukrywać, niewielkie. Pamiętam, że we wczesnej podstawówce brałam udział w wielu konkursach recytatorskich. Moje "dorosłe" lektorskie doświadczenie opiera się głównie na czytaniu książek moim małym siostrzeńcom, stąd też prezentowany przeze mnie fragment bajki.
Jestem bardzo ciekawa Państwa opinii, czy w moim głosie rzeczywiście jest coś interesującego i czy warto byłoby nad nim popracować, czy raczej w moim przypadku lepiej skupić się na dalszej pracy społecznej i poprzestać na czytaniu bajek dzieciom ;-)

 

Za wszelkie uwagi, komentarze i podpowiedzi z góry serdecznie dziękuję.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2017-11-21 tomekb

Magdaleno, nie wiem czy ktoś Ci to mówił, masz delikatną wadę wymowy. Ja Ci nie powiem o co dokładnie chodzi, może ktoś kompetentny pomoże zdiagnozować. Ośmielę się stwierdzić, że na pewno da się to zwalczyć, choć wymagało to będzie trochę wysiłku. Poza tym: masz przyjemny tembr, czytasz ze zrozumieniem, nie dziwię się, że siostrzeńcy chcą Cię słuchać. Na pewno mogłabyś spróbować w lokalnym radiu, tv. Moim zdaniem tam,  po odpowiednim szlifie, poradziłabyś sobie. Ale do lektorki brakuje Ci dobrego logopedy, bardzo dobrego realizatora/reżysera i kilku lat treningu. Na pierwszy rzut oka masz pewne predyspozycje, Niestety po jednej próbce ciężko to stwierdzić na pewno.

2017-12-06 PinkGuy

Hej hej Magdaleno! Ja wiem co to za wada - jedna z najbardziej 'ganionych' przeze mnie - Cje, sje, babcja, podskakiwac (stwardnianie końcówek) itp. Powodów ku temu może być kilka. Na przykład miejsce zamieszkania - jeśli zamieszkiwałaś tereny, gdzie się 'zaciąga'. Innym przypadkiem jest, gdy ktoś się za dużo nasłucha polskiego rapu (gdzie błędy w wymowie i języku są gloryfikowane) lub wpływ kolegów/koleżanek ze szkoły/pracy. Jeśli żadne z powyższych - nie szkodzi, i tak wywal to w cholerę do kosza. Ciężko to wykorzenić, ale to możliwe. Jeśli chodzi o całą resztę - jesteś na dobrej drodze. Jeśli chcesz zostać profesjonalną lektorką, będziesz musiała, tak jak zauważył tomekb, ćwiczyć - najlepiej codziennie od 30 min do godziny. Polecam też naukę wydobywania głosu i rozśpiewki - łatwe do znalezienia na YT. Końcówki Ę Ą - niepoprawna hiperpoprawność. Ładna wymowa najbardziej się u Ciebie broni, ale też do dopracowania. Pozdrawiam!

2019-07-26 Stanisław Hebda

Ja jestem na "Tak". Tempr Pani głosu przyciąga i jest z pewnością "do słuchania" czyli jak najbardziej do ludzi. Nie dostrzegam wady wymowy jak poprzednik. Jeśli miał bym się do czegoś przyczepić to do końcówki nagrania gdzie Pani niepotrzebnie przyspieszyła. Tym przyspieszeniem wybija Pani słuchacza bo to wprowadza nerwowość. Ja to tak widzę że kontem oka zauważyła Pani że mija minuta nagrania i pora kończyć i wykonała Pani sprint a to wpływa na słuchacza. Pozdrawiam.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama