Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Trener biznesu, konferansjer, lektor. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, wykłady, seminaria i konferencje. Twórca kursów e-learningowych. Świetnie czuje się zarówno przed kilkudziesięcioosobowym audytorium, jak i w zaciszu studia nagrań. Miłośnik radia, bez którego nie wyobraża sobie życia zawodowego (swoją „przygodę” zaczynał w newsroomie i audycjach autorskich). Na swoim „koncie” ma również działania reklamowe, promocyjne i Public Relations. Wielokrotnie odpowiedzialny za strategie komunikacyjne w firmach, z którymi współpracował.

   

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2017-11-14 tomekb

Całkiem fajny tembr. Głęboki, ciepły, niewysilony. Niezła dykcja. Ale wszystkie te próbki są identyczne intonacyjnie. Szczerze mówiąc brzmi to trochę jak kazanie. Proszę się przyznać, był Pan w seminarium? ;) Na pewno na wykładach i w negocjacjach taki głos pomaga i choćby dlatego warto go szkolić. Ale by używać go wq reklamie potrzeba solidnego treningu.

2018-01-09 jborko

Podjąłem współpracę z panem Piotrem. Jestem bardzo zadowolony! Ciepły głos, nienaganna dykcja. Bardzo elastycznie podchodzi do zleceń: mocny głos z dużą energią lub łagodny "z głębią". Reklama, powitania czy podkład pod prezentacje/filmy - bez różnicy, zawsze z bardzo dobrym efektem.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama